Na Epic Games Store zawitała kolejna darmowa gra. W tym tygodniu dostaniemy Jotun: Valhalla Edition – ręcznie rysowaną grę akcji, która toczy się w świecie wierzeń ludów nordyckich.

Jak co tydzień informujemy o kolejnej darmowej grze na platformie cyfrowej dystrybucji twórców Fornite’a. W tym tygodniu Epic Games Store oddaje w nasze ręce Jotun: Valhalla Edition. Aby ją zdobyć musicie tylko wejść na stronę produktu i dokonać jego przypisania do swojej biblioteki (dla ułatwienia: Jotun: Valhalla Edition) postępując za instrukcjami sklepu. Produkcja zostanie z Wami na stałe, a dostępna za darmo jest do 12 grudnia, kiedy to w skład promocji wejdzie kolejna produkcja: The Escapist .

Jotun: Valhalla Edition to ciepło przyjęta niezależna gra akcji, w której wcielamy się w postać nordyckiej wojowniczki, która zmarła śmiercią niegodną wojownika. Bogowie postanawiają jednak dać jej jeszcze jedną szansę na odkupienie hańby. Zostaje przeniesiona do tytułowej Valhalli, gdzie może przeciwstawić się pięciu bóstwom, aby zaznać chwały. W grze eksplorujemy ręcznie rysowane lokacje, walczymy z wieloma przeciwnikami i rozwijamy postać w toku rozgrywki. Jotun: Valhalla Edition wsławił się przede wszystkim intensywnym klimatem, świetnym designem przeciwników i dobrze wykreowaną rozgrywką. Jego twórcy w odpowiedzi na popularność stworzyli także kolejną ciepło przyjętą grę – Sundered.

Zamierzacie zgarnąć ciekawą, piękną i niezależną grę o odzyskaniu honoru wojowniczki? Dajcie nam znać w komentarzach!

Newsy ze świata League of Legends #2

Newsy ze świata League of Legends #2