Tekken 7, Get Even i inne w Humble BANDAI NAMCO Bundle 3

HUMBLE BANDAI NAMCO BUNDLE 3

W serwisie Humble Bundle wystartowała nowa paczka z grami. W Humble BANDAI NAMCO Bundle 3 znajdziemy m.in. Little Nightmares, Tekken 7, czy polskie Get Even.

W serwisie Humble Bundle – znanym ze sprzedaży gier cyfrowych w różnych ofertach – pojawiła się nowa paczka gier. Zestaw zatytułowany Humble BANDAI NAMCO Bundle 3 zawiera mieszankę różnych gier tytułowego wydawcy w przystępnej cenie. Wśród produkcji w promocji znajdują się m.in.: Tekken 7 – najnowsza część flagowej bijatyki japońskiego dewelopera i jednej z najpopularniejszych gier w swoim gatunku, Get Even – polska strzelanina pierwszoosobowa osadzona w świecie science fiction i stworzona przy użyciu technologii fotogrametrii znanej z Zaginięcia Ethana Carthera, czy Little Nightmares – niewielką grę w klimatach horroru opowiadającą o małej dziewczynce, która musi przetrwać w świecie opanowanym przez koszmary.

Paczka dostępna jest do 23 kwietnia do godz. 19:00. Wszystkie oferowane przez Humble Bundle gry przeznaczone są na Steama.

Aby zaopatrzyć się w gry musicie tylko wejść w ten link i wybrać, który z progów cenowych interesuje Was najbardziej. Następnie będziecie mieli okazję dokonać zakupu decydując, jaka część Waszych pieniędzy ma trafić do twórców gier, jaka do Humble Bundle, a jaka na cele charytatywne. Przy okazji tej paczki serwis wspiera Save the Children, Extra Live i Crisis Text Line – organizację pomagającą ludziom w walce z depresją, homofobią, anoreksją, myślami samobójczymi czy bulimią. Jednak jeśli chcielibyście wesprzeć inną organizację, to również macie taką możliwość – wystarczy wybrać ją z puli partnerów Humble Bundle.

Przejdźmy jednak do sedna, czyli do samej paczki. Jakie gry przygotowało dla nas tym razem Humble Bundle?

Za wpłatę symbolicznego dolara możemy otrzymać:

Kolejny próg i średnia wpłat (stan na godz 10:18 dnia 03.04 – $9,44) to gwarancja uzyskania:

Trzeci zestaw za cenę $15 pozwoli zaopatrzyć swoją bibliotekę gier w:

Ostatni próg cenowy z kwotą $25 zapewnia:

Tak oto prezentują się gry z najnowszej paczki Humble BANDAI NAMCO Bundle 3. Zdecydowaliście się na któryś próg? Dajcie nam znać w komentarzach.

Piekło niejedno ma imię – wywiad z Tomaszem Dutkiewiczem, twórcą gry Agony

Piekło niejedno ma imię – wywiad z Tomaszem Dutkiewiczem, twórcą gry Agony