Gry, w które zagracie ze znajomymi. Humble Hooked on Multiplayer Bundle 2019

Humble Hooked on Multiplayer Bundle 2019

Serwis Humble Bundle wystartował z nową paczką z grami. W Humble Hooked on Multiplayer Bundle 2019 znajdziemy rozmaite gry, których motywem wspólnym jest tryb multiplayer do którego mogą dołączyć znajomi. 

Humble Bundle – znany ze sprzedaży gier cyfrowych w różnych ofertach – zaoferował nam nową paczkę gier. Zestaw zatytułowany Humble Hooked on Multiplayer Bundle 2019 zawiera mieszankę gier, w które możecie pograć ze znajomymi w trybie rozgrywki wieloosobowej. Największymi perełkami tego zestawienia są bez wątpienia Killing Floor 2 i Deathgarden: BLOODHARVEST. Pierwsza z gier to zombiaczy kooperacyjny FPS, w którym tłuczemy wielkie mrowie ożywionych trupów, z kolei druga produkcja to najnowsza gra twórców Dead by Daylight – po raz kolejny jest to asymetryczny multiplayer, w którym jeden gracz wciela się w potężnego łowcę a pozostali próbują przed nim uciec. Tym razem jednak gra nie nawiązuje już klimatyką do Piątku 13, a osadzona jest w futurystycznej przyszłości. Sami gracze również nie są już tak bezbronni wobec swojego oprawcy, choć nadal to on stanowi główną siłę na mapie.

Paczka dostępna jest do 6 sierpnia do godz. 21:00. Większość oferowanych przez Humble Bundle gier przeznaczona jest tylko na Steama, a Think of the Children dodatkowo dostarczona jest w wersji DRM Free.

Aby zaopatrzyć się w zestaw musicie tylko wejść w ten link i wybrać, który z progów cenowych interesuje Was najbardziej. Następnie będziecie mieli okazję dokonać zakupu decydując, jaka część Waszych pieniędzy ma trafić do twórców gier, jaka do Humble Bundle, a jaka na cele charytatywne. Przy okazji tej paczki serwis wspiera Crisis Text Line.

Przejdźmy jednak do samej paczki. Jakie gry przygotowało dla nas tym razem Humble Bundle?

Za wpłatę symbolicznego dolara możemy otrzymać:

Drugi próg i cena 7 dolarów to gwarancja uzyskania:

Ostatni próg to koszt $12. Możecie za to zaopatrzyć się w:

Tak oto prezentują się gry z najnowszej paczki Humble Hooked on Multiplayer Bundle 2019. Zdecydowaliście się na któryś próg sami lub ze znajomymi? Dajcie nam znać w komentarzach.

Paczka świetnie ocenianych gier – Humble Very Positive Bundle 3

Paczka świetnie ocenianych gier – Humble Very Positive Bundle 3