Gorączkowe gotowanie. Overcooked za darmo w Epic Games Store

Na platformie cyfrowej dystrybucji twórców Fornite’a zawitała kolejna gra, którą użytkownicy mogą przygarnąć za darmo. W tym tygodniu jest nią Overcooked – szalony pojedynek kucharzy.

Informujemy o kolejnej darmowej grze w Epic Games Store. Overcooked to szalona gra kooperacyjna, w której do czwórki graczy w lokalnym coopie zmaga się w gotowaniu na czas na nierealnych planszach które utrudniają wykonanie zadania. Będzie więc trzeba przygotować potrawy na lodowcu przedzielonym spływającymi co kilka chwil krami, na statku kosmicznym, czy na autostradzie przeskakując pomiędzy dwoma pędzącymi dostawczakami.

Overcooked został stworzony przez Ghost Town Games i wydany przez Team 17. Swoją premierę miał 3 sierpnia 2016 r. na komputerach osobistych, konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Rok później zawitał także na Nintendo Switch. Na Metacriticu gra uzyskała 78/100 punktów dla najczęściej recenzowanej wersji PlayStation 4.

Gra będzie dostępna do pobrania do 11 lipca. Aby ją zdobyć musicie tylko wejść na stronę gry w sklepie i kliknąć “za darmo”, a następnie postępować zgodnie z poleceniami. Gra raz przypisana zostanie w Waszej bibliotece na stałe.

A co za tydzień?

Przy okazji poznaliśmy także jaka gra trafi do graczy w przyszłym tygodniu. Będzie to Torchlight – hack and slash stworzony przez byłych programistów Diablo 2. Produkcja opowiada o wiosce, którą nawiedzają tajemnicze istoty wylewające się setkami z jaskiń w których trwa wydobycie kryształów. Bohater gracza musi się z nimi rozprawić.

Overcooked

Do wyboru mamy trójkę bohaterów: wojownika używającego w walce swojej siły i duchowego patrona, strzelca korzystającego z arsenału broni dystansowej oraz żarodzieja, czyli technologicznie usprawnionego maga ciskającego we wrogów prądem, laserami i wspomaganego robotami. Gatunkowo Torchlight podąża za swoim pierwowzorem pozwalając na wiele godzin sieczenia i rąbania tysięcy przeciwników oraz zbierania setek przedmiotów. Więcej o grze przeczytacie w naszej recenzji.

Jak Wam się podoba darmowy Overcooked? Planujecie spróbować swoich sił w gorączkowym gotowaniu na czas i sabotowaniu kolegów? Dajcie nam znać w komentarzach!

Tysiące gier przecenionych w Steam Summer Sale Grand Prix

Tysiące gier przecenionych w Steam Summer Sale Grand Prix