For Honor dostępne za darmo przez tydzień

For Honor

Osoby, które niedawno nie załapały się na darmowego For Honor mają szczęście – gra dostępna jest za darmo na Uplay przez cały tydzień!

Z okazji trwających właśnie targów Gamescom Ubisoft postanowiło wyciągnąć do graczy kolejny raz rękę i rozdać im po raz kolejny For Honor za darmo (oraz pozwolić przetestować za darmo Anno 1800). Do 27 sierpnia będziecie mogli przypisać do swojego konta wchodząc w ten link i postępując zgodnie z zaleceniami. Gra była już niedawno rozdawana przez Ubisoft, a na początku sierpnia była możliwa do przypisania do swojej biblioteki Epic Games Store (wraz z Alanem Wakiem).

For Honor to hack and slash stworzony i wydany przez Ubisoft. Gra zadebiutowała w 2017 roku na komputerach osobistych, konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Pozwala ona wcielać się graczowi w nietypowe połączenie bohaterów, albowiem spaja w jednym uniwersów wikingów, samurajów i rycerzy. Choć For Honor posiada kampanię single player to głównym jej daniem są potyczki pomiędzy graczami. Przygotowany na potrzeby gry system walki wymaga bardzo dokładnego sterowania postacią, unikania ataków i wyprowadzania własnych w odpowiednim momencie. Jest to walka oparta w pełni na animacjach, wyczuciu i znajomości hitboxów.

Co Wy na te wieści? Zamierzacie spróbować swoich sił w starciach bronią białą? A może już dawno kupiliście lub odebraliście grę i uświetniacie brutalność na polu bitwy? Dajcie nam znać w komentarzach!

Steam Link, czyli jak grać na Androidzie w TFT i inne gry

Steam Link, czyli jak grać na Androidzie w TFT i inne gry

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here