DiRT Rally po raz kolejny za darmo

DiRT Rally

Ktoś jeszcze jakimś cudem nie zdobył darmowego DiRT Rally? Jeśli tak, to macie ku temu kolejną okazję, bowiem gra jest teraz do wyłapania na Steamie.

Fani darmowych gier nie mogą ostatnio narzekać. Epic Games Store co tydzień wypuszcza jedną, dwie – a może nawet więcej – darmowych gier, Humble Bundle po wakacyjnej przerwie także wraca do swojego darmówkowego tourne, a Steam nie pozostaje z tyłu. Na platformie Gabe’a Nevella pojawiła się kolejna darmowa produkcja, którą jest DiRT Rally. Tytuł będzie można odebrać do 16 września do 19:00, więc zalecamy się pospieszyć.

Gra jednocześnie była niedawno dostępna za darmo na Humble Bundle, dlatego za pewne spora część zainteresowanych przypisała już ją do swojego konta. Tym niemniej, jeśli nie należycie do tego grona, a lubicie angażujące zręcznościowe wyścigi to możecie znaleźć tutaj coś dla siebie. DiRT Rally oferuje 40 samochodów rajdowych, którymi będziemy mogli poruszać się po licznych trasach w różnych niesprzyjających warunkach atmosferycznych. Model jazdy w grze wymaga opanowania, ponieważ nie należy do prostych.

Zamierzacie się zdecydować na darmowy egzemplarz produkcji studia Codemasters? Dajcie nam znać w komentarzach!

League of Legends – opis zmian patch 9.18

League of Legends – opis zmian patch 9.18