Darmowy weekend polskiego World War 3

World War 3 Darmowy Weekend

Deweloper The Farm 51 poinformował, że World War 3 doczeka się darmowego weekendu, umożliwiającego graczom przetestowanie tytułu.

Gliwicki deweloper The Farm 51 udostępnił na swojej stronie Tygodniowy Raport #16, w którym informuje, że od 20 czerwca od 19:00 do 23 czerwca do 22:00 przeprowadzi darmowy weekend World War 3 na Steamie. Gra ma być w tych dniach możliwa do pobrania bez dodatkowych opłat. Gracze otrzymają do swojej dyspozycji wszystkie bronie (włącznie z niedawno dodanymi karabinami), wszystkie dostępne na mapie pojazdy i wyposażenie. W grze będzie cała zawartość związana z polem bitwy, jednak gracze nie poznają pełnej zawartości.

Z uwagi na problemy z serwerami, które już na początku żywotności gry były jej sporym mankamentem, deweloperzy zdecydowali się na udostępnienie tylko jednej z map występujących w grze. Areną bitwy będzie Polyarny – przykryte śniegiem miasto wyglądające jak pozostałość po radzieckim systemie: blokowiska, liczne propagandowe plakaty i wzniosłe, brutalistyczne budowle.

Twórcy mają świadomość, że głównym problemem startu ich gry były serwery, dlatego zapewniają dołożenie wszelkich starań, aby tym razem obyło się bez kłopotów. Na potrzeby darmowego weekendu (co do którego twórcy nie mają pewności, ile osób przyciągnie) zabezpieczono sporo serwerów, a także przygotowano się na ewentualność przeciążenia. The Farm 51 poinformowało, że jest w stałym kontakcie ze swoim dostawcą i w razie potrzeby są w stanie przygotować w mniej niż 12 godzin dodatkowe serwery.

Dodatkowo z okazji darmowego weekendu gra została przeceniona ze 100 na 60 zł. Promocja potrwa do 24 czerwca.

Zamierzacie dać gliwickim deweloperom szansę i pograć w najbliższych dniach w ich militarny tytuł rzucający rękawicę Battlefieldowi 4? Dajcie nam znać w komentarzach.

The Last of Us 2 w lutym 2020? Aktorka dubbingująca Ellie zdradza datę premiery?

The Last of Us 2 w lutym 2020? Aktorka dubbingująca Ellie zdradza datę premiery?