Darmowy Minit udostępniony w Epic Games Store

Minit

Na Epic Games Store zawitała kolejna gra, którą użytkownicy mogą przygarnąć za darmo do swojej biblioteki. W tym tygodniu dostaniemy Minit – rougelike w którym nasza postać żyje tylko minutę.

Jak co tydzień informujemy o kolejnej darmowej grze na platformie cyfrowej dystrybucji twórców Fornite’a. Tym razem Epic Games Store oddaje w nasze ręce grę Minit. Aby ją zdobyć musicie tylko wejść na stronę produktu i dokonać jego przypisania do swojej biblioteki (dla ułatwienia: Minit) postępując za instrukcjami sklepu. Produkcja zostanie z Wami na stałe. Gra dostępna jest za damo od 3 do 10 października.

Minit to niewielki i utrzymany w ciekawej czarno-białej rysunkowej stylistyce tytuł, w którym każda rozgrywka trwa… 60 sekund. Tym niemniej pewne ze znalezionych przedmiotów zachowujemy ze sobą a znając poszczególne lokacje szybciej zbliżamy się do celu wykorzystując wcześniej niedostępne przejścia czy przedmioty. Ten nietypowy rouge-lite został już kiedyś przez naszą redakcję zrecenzowany. Po więcej informacji o grze zapraszamy Was do materiału.

A co za tydzień?

A od 10 października do swoich kont będziemy mogli przypisać Surviving Mars. Jest to dobrze oceniany i nietypowy city builder. W produkcji tej będziemy mogli zbudować własną kolonię na czerwonej planecie. Jak nietrudno się domyślić Mars nie należy do miejsc przyjaznych i utrzymanie kolonialistów przy życiu będzie wymagało od gracza zaprojektowania przemyślanej zabudowy. Naszym zadaniem będzie zapewnienie tlenu i elektryczności, a także rozwijanie drzewka technologicznego i poszukiwanie sekretów pustynnej planety. Surviving Mars zapewnia także rozbudowane wsparcie dla modów.

Minit

Czy powyższe gry przyciągną Was do Epic Games Store? Dajcie nam znać w komentarzach!

Rogalik inny niż wszystkie – Children of Morta [recenzja]

Rogalik inny niż wszystkie – Children of Morta [recenzja]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here