Czad Festiwal 2017 – pełna relacja! [fotorelacja]

czad

Za nami 5 dni wypełnionych po brzegi masą wrażeń. Cieszyło nas bogactwo brzmień – od elektronicznych, przez rockowe, po metalowe. Bawiły nas gwiazdy uznane na całym świecie, jak i te cenione przede wszystkim w Polsce. A nad tym wszystkim królowała wspaniała atmosfera. Zobaczcie zresztą sami – oto relacja z tegorocznego Czad Festiwal! 

Dzień 1

Skłamałbym, pisząc, iż tego dnia na Czad Festiwal nie królował na scenach rock, ponieważ to właśnie jego brzmienie zauroczyło dopiero co przybyłych czadowiczów. Wystąpiło wielu rodzimych wykonawców – Hunter, Nocny Kochanek, Acid Drinkers. Tymczasem wieczór zawojowały występy Bastille oraz Billy Talent.

Foto: Marcin Twardysko.

Foto: Piotr Kozioł.

Zobacz naszą rozmowę z zespołem Billy Talent!

→Click←

 

Dzień 2

Działo się! To czwartek pokazał główną siłę festiwalu – nie tylko potężnych headlinerów, ale także ogromną dywersyfikację granej muzyki. Bo z jednej strony dostaliśmy występ Chylińskiej, której charyzma pozamiatała publicznością, a z drugiej – DJ’ów znanych choćby z czynnej aktywności na Tomorrowlandzie – KSHMR, czy rzucający tortami w ucieszonych imprezowiczów Steve Aoki. Niezapomniany także okazał się rozgrzewający swą energią One OK Rock. Na deser jeszcze Czesław Śpiewa, Diversity, Armia, czy Lady Pank. Show za show.

Foto: Marcin Twardysko.

Foto: Piotr Kozioł.

→ Przejdź na kolejną stronę