Cyberpunk 2077 – nowa dzielnica, gangi i różne buildy na nowym materiale

Cyberpunk 2077

CD Projekt RED udostępniło nowy gameplay Cyberpunk 2077. Znajdziemy w nim prezentację jednej z dzielnic miasta, rywalizujące w niej gangi oraz dwa sposoby podejścia do gry.

Niedawno na naszym fanpage’u pojawiła się krótka informacja o tym, że planowany na PAX West gameplay Cyberpunk 2077 skróci się nieco i zostanie zaprezentowany zdalnie, a nie na miejscu. Zamiast pełnego materiału mieliśmy dostać 15 minut pokazujące jedną z misji wyciągniętych z środka gry. Jak zapowiedziano tak zrobiono i 30 sierpnia na kanale youtube’owym poświęconym grze pojawił się materiał, który prezentuje kilka aspektów gry.

W materiale lektor oznajmia oglądającym, że gameplay skupi się na pokazaniu dzielnicy Pacifica oraz dwóch gangów, które walczą ze sobą na jego terenach. Dzielnica ta miała byś turystyczną atrakcją miasta, jednak kiedy sprawy na świecie zaczęły przybierać niekorzystny obrót inwestorzy wycofali swoje wsparcia dla budowanych w tej części Night City projektów pozostawiając w dzielnicy szkielety wieżowców i skazując ją na zapomnienie.

Na ulicach miasta zaczęło roić się od szemranych interesów i groźnych gangów ścierających się ze sobą. Dwa największe zamieszkujące dystrykt to Voodoo i Zwierzęta. Pierwsze stanowią wybitni znawcy sieci, którzy pochodzą w większości z Kenii, z kolei drugi to ludzie, którzy całe swoje życie poświęcili na wszczepy zwiększające ich tężyznę fizyczną.

W ramach gampelayu obserwujemy dwa podejścia do misji, w której gracz pomaga Voodoo atakując bazę Zwierząt. W jednym z nich pokazana jest ścieżka postaci w pełni stawiającej na rozwiązania siłowe: są więc tutaj walka wręcz, dużo strzelania i wyważania drzwi. Kolejne podejście to droga hakera, który zamiast rozwiązań siłowych włamuje się do systemów swoich przeciwników przeciążając ich obwody, doprowadzając do wybuchu wszczepów albo zwiększenia siły treningowego robota tak, aby ten zabił sparingowego przeciwnika jednym ciosem.

Cyberpunk 2077

Materiał zaprezentował nieco nowości związanych z grą oraz dał kilka sekwencji fabularnych czy przedstawił kolejne frakcje i siły rządzące światem Night City. Cyberpunk 2077 zadebiutuje 16 kwietnia 2020 roku. Za jego produkcję i wydanie odpowiada CD Projekt RED. Tytuł ukaże się na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Co sądzicie o materiale zatytułowanym Deep Dive Video? Podobają Wam się rozwiązania, które szykuje największy rodzimy deweloper? Dajcie nam znać w komentarzach.

Przygotowania do Halloween? Humble Spooky Horror Humble 2019

Przygotowania do Halloween? Humble Spooky Horror Humble 2019

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here