Brodka i Igo w utworze „Myślę sobie, Ż”

0
112

Z okazji jubileuszowej 15. edycji trasy Męskie Granie, marka Żywiec przygotowała wyjątkową gratkę dla miłośników muzyki.

Poza tradycyjnym hymnem promującym projekt, który zostanie wydany w maju, dzisiaj debiutuje cover piosenki Nim stanie się tak, jak gdyby nigdy nic nie było z repertuaru zespołu VOO VOO. Nowa interpretacja nosi tytuł Myślę sobie, Ż i została nagrana przez Brodkę oraz Igo, który również jest jej producentem. Do utworu powstał teledysk, którego autorem jest Grajper, a w gościnnym udziale pojawił się Wojciech Waglewski.

Piosenka Nim stanie się tak, jak gdyby nigdy nic nie było zespołu VOO VOO od lat inspiruje do czerpania radości z życia i doceniania prostych chwil. Pomimo swojej premiery w 1988 roku, tekst okazał się niezwykle uniwersalny i ponadczasowy. Dlatego artyści związani z projektem Męskie Granie postanowili wykonać właśnie ten utwór w nowej aranżacji. Z okazji 15. edycji trasy narodził się cover Myślę sobie, Ż – Brodka x Igo.

Teledysk stanowi hołd dla polskiej kultury i tradycji, przenosząc je w współczesny i nowoczesny kontekst. Ukazuje radość z życia i celebrację codzienności. W tej wizualnej podróży przez malownicze krajobrazy wiejskie pojawia się także Wojciech Waglewski. Reżyserią teledysku zajął się Grajper, za zdjęcia odpowiada Mikołaj Syguda, a produkcję powierzono Opus Film. Utwór i teledysk będą dostępne na platformach Spotify i YouTube, a także na nowym kanale sponsorowanym przez markę Żywiec.

Przed nami 15. edycja trasy koncertowej Męskie Granie – mówi Dorota Nowakowska, Brand Managerka marki Żywiec. – Z tej okazji przygotowaliśmy dla fanów szereg niespodzianek, w tym utwór „Myślę sobie, Ż”, który z pewnością umili oczekiwanie na premierę singla. To jednak nie koniec, już wkrótce ogłosimy kolejne wyjątkowe projekty – dodaje Nowakowska.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments