“Broadway Exclusive” w Krakowskim Teatrze Variete [fotorelacja]

W środowy wieczór, 2 maja 2018 roku, Broadway Exclusive gościło na scenie Krakowskiego Teatru Variete. Zachwyciły wokalne popisy artystów, choreografia, aranżacje i światła. Było to widowisko dopracowane do perfekcji. 

Na koncert złożyła się na klasyka amerykańskiego teatru muzycznego (Porgy & Bees, West Side Story, Les Miserables, Miss Saigon, Upiór w Operze), utwory z nowszych spektakli, które już uzyskały status kultowych (Once, Love Never Dies), światowe hity muzyki filmowej (np. z filmów Skyfall, The Bodyguard) czy też przeboje ostatnich lat (np. z filmu La La Land).

Na jednej scenie znaleźli się wybitnie uzdolnieni soliści – Natalia PiotrowskaPaulina JanczakPaulina GrochowskaMaciej Pawlak oraz Jakub Wocial (pomysłodawca i twórca Broadway Exclusive).

Utwory zabrzmiały w pięknych aranżacjach dzięki współpracy z Janem Stokłosą. Były wykonane na żywo przez niego i band pod jego kierownictwem, który wystąpił w składzie: Paulina Mastyło, Anna Szalińska, Agnieszka Zagroba, Maciej Szczyciński, Błażej Gawliński.

W Broadway Exclusive w sposób doskonały połączono muzykę i taniec. Choreografia Santiago Bello jest bardzo dynamiczna i zmysłowa. Pięknie komponuje się z wykonywanymi utworami, stając się ich integralną częścią i sprawiając, że jeszcze intensywniej przeżywało się dany utwór. Zatańczyli: Ewelina Kruk, Natalia Kielan, Agnieszka Woźniak, Daniela Okuniewska, Patryk Gładyś, Mateusz Muniak, Mateusz Miela.

Na widowni znaleźli się również goście z zagranicy dlatego też konferansjerka była prowadzona w dwóch językach – polskim i angielskim.

To był magiczny wieczór pełen wrażeń. Kolejny koncert Broadway Exclusive jest zaplanowany na 3 maja w Krakowskim Teatrze Variete.

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć z koncertu.

Za zaproszenie na Broadway Exclusive w dniu 2 maja 2018 roku dziękujemy Broadway w Polsce