Bad North do wyłapania za darmo w Epic Games Store

Bad North

Na Epic Games Store zawita dziś kolejna darmowa gry. W tym tygodniu dostaniemy Bad North – sympatyczną i niewielką strategię o obronie małych wiosek skandynawopodobnych ludków.

Jak co tydzień informujemy o kolejnej darmowej grze na platformie cyfrowej dystrybucji twórców Fornite’a. W tym tygodniu Epic Games Store oddaje w nasze ręce Bad North. Gra ta pojawiła się już na naszej stronie w postaci recenzji, do której przeczytania zachęcam pod tym linkiem, dlatego teraz tylko w dwóch słowach poniżej. Aby ją zdobyć musicie tylko wejść na stronę produktu i dokonać jego przypisania do swojej biblioteki (dla ułatwienia: Bad North) postępując za instrukcjami sklepu. Produkcja zostanie z Wami na stałe. Gra dostępna jest za darmo od 21 do 29 listopada.

Bad North to niewielka gra strategiczna stworzona w oparciu o grafikę wektorową. Ta kolorowa produkcja opowiada historię grupki wikingów, która uciekając przed nieznanym zagrożeniem obrania kolejne wysepki odbijając najazdy złoczyńców. Do naszej dyspozycji jest kilka typów wojsk (łucznicy, wojownicy, pikinierzy), które możemy dowolnie przemieszczać po mapie, rozwijać za zdobyte dobra i wykorzystywać ich zróżnicowane umiejętności. W produkcji jest dużo taktycznego myślenia i dynamicznych starć z wieloma ludzikami na niewielkich arenach. Każdy utracony oddział tracimy permanentnie, a po śmierci wszystkich wojaków zaczynamy od nowa, więc produkcja ma elementy rouge like’a.

A od przyszłego tygodnia dostaniecie Rayman Legends. Więcej o promocji dowiecie się tutaj.

I tak właśnie przedstawia się gra, która dziś trafi do naszych bibliotek. Planujecie zagrać w Bad North? Dajcie znać w komentarzach!

Oceń je wszystkie, czyli 12 najlepszych gier z serii Pokemon

Oceń je wszystkie, czyli 12 najlepszych gier z serii Pokemon