Assassin’s Creed Syndicate i Faeria do wyłapania za darmo na EGS

Na Epic Games Store zawitały kolejne darmowe gry. W tym tygodniu dostaniemy dwie gry. Pierwszą jest Assassin’s Creed Syndicate, a drugą karcianka Faeria.

Jak co tydzień informujemy o kolejnej darmowej grze na platformie cyfrowej dystrybucji twórców Fornite’aW tym tygodniu Epic Games Store oddaje w nasze ręce dwie gry – Assassin’s Creed Syndicate, oraz Faeria. Będą one do odebrania za darmo do 27 lutego, kiedy to w skład promocji wejdzie kolejna gra, której tytułu wyjątkowo jeszcze nie znamy, ponieważ nie wyświetla się na stronie sklepu. Jak tylko się pojawi to damy Wam znać.

Assassin’s Creed Syndicate to część popularnej serii opowiadającej o asasynach. Powstała w 2015 roku i przeniosła graczy na tereny industrialnego Londynu. Wielu graczy uważa, że to jedna z najbardziej niedocenianych gier marki, ponieważ powielała rozwiązania gameplayowe które już dawno przejadły się wielu graczom wyczekującym w końcu rewolucji na miarę Assassin’s Creed Origins, które dwa lata później przyniosło upragnione zmiany. Będziecie więc mieli idealną okazję przekonać się o tym czy gra była warta świeczki.

Kolejną grą jest Faeria. To nietypowa karcianka osadzona w świecie fantasy. Jak w klasykach gatunku budujemy w niej talie, możemy grać przeciwko innym graczom, trenować na botach, wykonywać kampanie itp. Tym co produkcję wyróżnia jest budowa planszy. Otóż w każdej walce stopniowo układamy sobie mapę z heksagonalnych pól. Są one podzielone na przestrzenie różnego typu, jak jeziora, lasy, góry itp. Różne typy potworów i taktyk najlepiej sprawdzają się na konkretnym typie podłoża. Reszta gry jest już jak najbardziej podobna do karcianek. Nasze potworki mają zdrowie, atak, a gracz posiada szereg kart ofensywnych i defensywnych którymi będzie zagrywał usiłując wygrać, utrzymać kluczowe pozycje na mapie i pokonać przeciwnika.

Zamierzacie zgarnąć gry na Epic Games Store i spróbować swoich sił jako aztecki rzeźnik albo czeski odkupiciel? Dajcie nam znać w komentarzach!

Epic Games Store będzie rozdawało darmowe gry cały 2020 rok

Epic Games Store będzie rozdawało darmowe gry cały 2020 rok