Znamy pierwszych artystów Orange Warsaw Festival 2020!

Znamy pierwszych artystów Orange Warsaw Festival 2020!
fot. materiały prasowe

Orange Warsaw Festival ogłosił pierwszych pięciu artystów, którzy wystąpią w tym roku na największej imprezie w stolicy.

Znamy pierwszych artystów Orange Warsaw Festival 2020. Musieliśmy być baaardzo grzeczni w tym roku, gdyż z okazji Mikołajek poznaliśmy nie jednego, a pięcioro wykonawców, którzy wystąpią w Polsce w czerwcu! Już trzynasty raz z rzędu Orange Warsaw Festival stwarza miejsce, w którym możemy zobaczyć topowych reprezentantów współczesnego świata muzycznego. Zatem kogo usłyszymy w tym roku?

Camila Cabello

Pierwszą zapowiedzianą headlinerką Orange Warsaw Festival 2020 jest Camila Cabello! Młoda artystka wystąpi 5 czerwca i będzie to jej pierwszy koncert w Polsce. Camila rozpoczynała swoją muzyczną przygodę w X Factorze ze stworzonym na potrzeby programu girlsbandem: Fith Harmony. Camila opuściła jednak zespół, tłumacząc się niezgodnością jego wizerunku ze swoją wizją i wartościami. Wkrótce po tej szokującej decyzji kariera dziewczyny gwałtownie rozkwitła, szybko czyniąc ją jedną z najbardziej rozpoznawalnych artystek na rynku. Tak się składa, że w dzień ogłoszenia jej występu na Orange Warsaw Festival przypada również data premiery jej drugiego solowego albumu Romance! Kubańska wokalistka na pewno rozgrzeje warszawską publikę swoim repertuarem, który wyraźnie nawiązuje do jej latynoskich korzeni. Camila podbija listy przebojów skocznymi kawałkami, takimi jak znana wszystkim Havana oraz gorącymi, wolnymi numerami z Senoritą na czele.

Tyler, the creator

Ten ekscentryczny artysta to drugi headliner, który wystąpi 5 czerwca 2020. Tyler, the creator wywodzi się z środowisk hiphopowych, gdzie na początku swojej kariery grał z zespołem Odd Future. Potem, w 2009 roku artysta zadebiutował ze swoim solowym projektem i od tego czasu nie przestaje zadziwiać. Jego pseudonim muzyczny zdaje się być wspaniale dobrany: Tyler the creator jest po prostu niczym nieograniczanym twórcą. Nieustannie eksperymentuje z formą i zaskakuje wizualizacjami. I choć muzyk nadal tworzy w raczej w hiphopowej stylistyce, naprawdę nie można go zamknąć w jednej, wąskiej kategorii!

5 seconds of summer

Australijski zespół 5 seconds of summer wystąpi na scenie Orange Warsaw Festival 5 czerwca 2020 roku. Polscy fani czekali na ten koncert od 2011 roku, kiedy to chłopaki rozpoczęli wspólne granie. Zespół dał się poznać szerszej publice dzięki występom jako support podczas jednej z tras One Direction. Niesamowicie energetyczni muzycy szybko urzekli duże grono widzów. I tak swój pierwszy wielki hit She looks so perfect wydali jeszcze jako nastoletni chłopcy. Od tego czasu zespół prężnie się rozwijają i dojrzewa  w swoim brzmieniu. W Polsce chłopaki zyskali rozpoznawalność na szeroką skalę dopiero ostatnimi czasy, dzięki singlom takim jak: Youngblood czy Easier.

 

Brockhampton

Brockhampton na Orange Warsaw Festival zobaczymy w drugi dzień imprezy, tj. 6 czerwca. Ten hiphopowy zespół reprezentuje niesamowitą różnorodność. Możliwe, że spowodowane jest to niezwykłą licznością  członków grupy. Przy kilkunastu artystach w jednym projekcie, oczywiście każdy będzie wnosił coś unikatowego. Dodatkowo wszyscy zajmują się zupełnie różnymi sprawami w zespole, co często skutkuje arcyciekawym mixem w ich muzyce.

 

Young Thug

Na ten moment ostatnim artystą zapowiedzianym na 5 czerwca 2020 roku jest Young Thug. Amerykański raper na pewno pozwoli warszawskiej publiczności na absolutnie dziką zabawę. Young Thug od 2014 roku podbija listy przebojów, w tym potężne Billboard Top 100. Raper dużą popularność zyskał dzięki duetowi z inną headlinerką Orange Warsaw Festival – Camilą Cabello. Czyżbyśmy mogli liczyć na wspólne wykonanie Havany na scenie? Przekonamy się w czerwcu!

Bilety

Na oficjalnej stronie festiwalu możemy zakupić już bilety Early Bird Tickets. Ich ceny prezentują się następująco:

  • Karnet 2 dni 419 zł

  • Karnet 2 dni N (dla osób z niepełnosprawnością)  419 zł

  • Karnet 2 dni z 15% rabatem dla Klientów Orange 357 zł

  • Karnet 2 dni N (dla osób z niepełnosprawnością) z 15% rabatem dla klientów Orange 357 zł

  • Bilet jednodniowy 279 zł

  • Bilet jednodniowy N (dla osób z niepełnosprawnością) 279 zł

  • Bilet jednodniowy z 15% rabatem dla Klientów Orange 238 zł

  • Bilet jednodniowy N (dla osób z niepełnosprawnością) z 15% rabatem dla klientów Orange 238 zł

  • Karnet 2 dni VIP 999 zł

  • Bilet jednodniowy VIP 609 zł

Bilety w tych cenach będą dostępne do 19.12.2019 lub do wyczerpania zapasów.