Zimowy Punk Fest w Warszawie!

Zimowy Punk Fest w Warszawie!
fot. Facebook

Dobra wiadomość dla wszystkich sympatyków muzyki punk. Jeśli nie jesteście w stanie zjawić się 16 marca na krakowskim Punk Feście, to zimą znajdzie się okazja, by swą nieobecność nadrobić. Zimowy Punk Fest został oficjalnie zapowiedziany!

Zimowa edycja Punk Festu odbędzie się 14 grudnia bieżącego roku. Wydarzenie będzie miało miejsce w warszawskiej Progresji. Co ciekawe, będzie to pierwsza wizyta tego punkowego festiwalu w Warszawie. Podczas imprezy posłuchać będziemy mogli wielu klasyków polskiej sceny punkowej oraz rockowej. Na scenie zaprezentują się bowiem między innymi  Sex Bomba, The Bill czy chociażby Włochaty. Organizatorem festiwalu jest wytwórnia Galicja Productions, która od początku działalności zajmuje się głównie muzyką punkową. Otwarcie bramek przewidziane jest na godzinę 15:00, początek koncertów natomiast na 16:00.

Zimowy Punk Fest – kto dokładnie wystąpi?

Oprócz wyżej wymienionych artystów ogłoszonych zostało także wiele innych kapel i muzyków. Poniżej zapoznać możecie się z dokładną rozpiską obecnie ogłoszonych wykonawców:

Sex Bomba

Psy Wojny

The Bill

Włochaty

Defloracja

Ga Ga/Zielone Żabki

Moskwa

Cela nr 3

Alians

Karcer

Do rozpiski z całą pewnością dołączy jeszcze kilku artystów, ale przyznać trzeba, że rozpiska już teraz robi wrażenie.

Zimowy Punk Fest – bilety, gdzie i za ile?

Wejściówki na zimową edycję Punk Festu zakupić możecie już między innymi za pośrednictwem takich portali jak Ticketmaster oraz eBilet. Bilety są także w sprzedaży na oficjalnej stronie organizatora, w internetowej aplikacji Going oraz w sklepach takich jak Empik i Media Markt. Jeśli zależy Wam na tanim bilecie, to zalecamy zakup wejściówki do 31 sierpnia. Do tego dnia zapłacicie za nią tylko 70 złotych. Od 1 września cena wzrośnie do 80 złotych. W dniu koncertu natomiast, bilet będzie kosztował 90 złotych.

Oficjalny plakat zimowej edycji Punk Fest
fot. Facebook

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o