ZAZ na dwóch koncertach w Polsce!

Foto: Yann Orhan

Ulubienica polskiej publiczności wystąpi na dwóch koncertach w Polsce.

ZAZ zagra 22 lutego 2019 na warszawskim Torwarze i dzień później (23 lutego) w TAURON Arenie Kraków. Koncert odbędzie się co prawda dopiero początkiem przyszłego roku, ale bilety już cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Isabelle Geffroy – znana pod wyżej wymienionym pseudonimem – swoją przygodę z muzyką rozpoczęła w 2001 roku jako wokalistka grupy Fifty Fingers. Rok później kontynuowała karierę w innym zespole, finalnie postawiła jednak na solową karierę, zaczynając od śpiewania w paryskich barach, kabaretach, ale również na ulicach.

Kariera artystki we Francji nabrała tempa w 2007 roku, kiedy po udziale w muzycznych konkursach ruszyła w mini-tour po Europie, a trzy lata później wydała debiutancki album „Zaz”. Dwa miesiące po premierze krążek pokrył się złotem we Francj. W Polsce płyta uzyskała miano podwójnej platyny.

Od tamtej pory artystka wydała jeszcze dwa albumy studyjne „Recto Verso” z 2013 i „Paris” z 2014 roku. Obecnie artystka przygotowuje się do wydania nowego albumu, którego premiera planowana jest na koniec 2018 roku. Na koncertach w Polsce możemy więc spodziewać się zupełnie nowego materiału.

Źródło

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here