Zacieralia powracają z XIII edycją!

Zacieralia powracają z XIII edycją!
fot. Facebook wydarzenia

Jedyny w Polsce festiwal muzyki nieograniczonej powróci po raz kolejny, by muzycznym absurdem oraz komedią porwać tłumy polskich fanów awangardy muzycznej! Niesamowite gwiazdy w line-upie, świetna atmosfera panująca w klubie i Mirosław „Zacier” Jędras jako gospodarz. Tam po prostu trzeba być!

Zacieralia powracają! Przyszłoroczna edycja festiwalu odbędzie się 17 oraz 18 stycznia 2020 roku w warszawskiej Progresji. Jak co roku, Mirosław „Zacier” Jędras na swój festiwal zaprosił jedne z największych gwiazd polskiej muzyki nieograniczonej i mocno alternatywnej.  Tym razem na scenie zaprezentują się między innymi takie tuzy jak Łydka Grubasa,Lej Mi Pół, Zenek Kupatasa,Transgresja i oczywiście sam Zacier ze swoją grupą! Kompletna rozpiska wykonawców, którzy wystąpią na przyszłorocznych Zacieraliach prezentuje się następująco:

17 Stycznia 2020 (piątek)
18 stycznia 2020 (sobota)

Konferansjerką zajmie się natomiast duet Bosiek & Teściowa Śpiewa.

A poniżej zapoznać możecie się z oficjalnym plakatem, który promuję przyszłoroczną edycję Zacieraliów:

Zacierla 2020 - oficjalny plakat
fot. materiały prasowe
Bilety na Zacieralia

Wejściówki na oba dni festiwalu zakupić możecie już między innymi poprzez oficjalną stronę Progresji, bądź za pomocą portalu GoOut. Koszt biletów w przedsprzedaży to 59 złotych (za jeden dzień) lub 89 złotych (za dwa dni). W dniu koncertów wejściówki kosztować będą odpowiednio 80 zł oraz 110 zł.