Zacieralia powracają z XII edycja!

Jedyny w Polsce festiwal muzyki nieograniczonej powróci po raz kolejny, by muzycznym absurdem oraz komedią porwać tłumy polskich fanów awangardy muzycznej! Niesamowite gwiazdy w line-upie, świetna atmosfera panująca w klubie i Mirosław “Zacier” Jędras jako gospodarz . Tam po prostu trzeba być!

Zacieralia powracają! Przyszłoroczna edycja festiwalu odbędzie się 11 oraz 12 stycznia 2019 roku w warszawskiej Progresji. Jak co roku, Mirosław “Zacier” Jędras na swój festiwal zaprosił jedne z największych gwiazd polskiej muzyki nieograniczonej i mocno alternatywnej.  Tym razem, na scenie zaprezentują się między innymi takie tuzy jak Kazik (ze swoimi dwoma projektami), Olaf Deriglasoff ze swoim cyrkiem, Człowiek Widmo, Lej Mi Pół i oczywiście sam Zacier ze swoją grupą! Kompletna rozpiska wykonawców, którzy wystąpią na przyszłorocznych Zacieraliach prezentuje się następująco:

11 Stycznia 2019 (Piatek)

Wszyscy Byliśmy Harcerzami

DNA/EVER

Zuch Kazik

The Andrzejs

Zacier+ Z całym szacunkiem dzika świnia

Kazik + Zdunek Ensemble

The Novorodkens

Lej Mi Pół

Jan Niezbedny

12 stycznia 2019 (Sobota)

3 City Stompers

Chorzy

Teściowa śpiewa

Kasia i Wojtek

TPN 25 (prawdopodobnie ponownie w oryginalnym składzie!)

Zacier Heavy Metal

Cyrk Deriglasoff

Człowiek Widmo

Płonąca Płyta Nerona

A poniżej zapoznać możecie się z oficjalnym plakatem, który promuję przyszłoroczną edycję Zacieraliów:

Zacieralia 2019, Line-up
Fot: Facebook
Bilety na Zacieralia

Wejściówki na oba dni festiwalu zakupić możecie już między innymi poprzez oficjalną stronę Progresji, bądź za pomocą portalu Going.  Koszt biletów w przedsprzedaży to 49 złotych (za jeden dzień) lub 69 złotych (za dwa dni). W dniu koncertów wejściówki kosztować będą odpowiednio 59 zł oraz 79 zł.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o