Years & Years odwiedzą Polskę w ramach trasy The Palo Santo Tour

YouTube
Jeżeli nie możecie przybyć na tegoroczną edycję Open’er Festival, by posłuchać brytyjskiej grupy na żywo to nic straconego! Zespół właśnie potwierdził następną wizytę w naszym kraju.

Grupa Years & Years już na samym początku swojej działalności szybko podbiła światowe listy przebojów. Panowie posiadają również sporo fanów w Polsce. Jak sami mówią, zawsze chętnie do nas wracają, bo to właśnie polska publiczność była z nimi od samego początku i licznie pojawiała się na koncertach. Poza sobotnim występem (7 lipca) w ramach Open’era, Years & Years zagra na warszawskim Torwarze 01.02.2019 r. Wszystko to w ramach trasy The Palo Santo Tour, która ma promować najnowszy album zespołu, który ukaże się już 6 lipca.

Years and Years Tour 

W sieci są już single promujące najnowsze wydawnictwo “Palo Santo“. Jeśli jeszcze ich nie słuchaliście to właśnie teraz macie okazję!

Warto wspomnieć, że koncerty tego zespołu to zawsze perfekcyjnie zorganizowane show, zaczynając od choreografii Olly’ego i towarzyszących mu tancerzy, po stylizacje i oprawę świetlną. Z doświadczenia wiemy, że w czasie ich występu nie da się spokojnie stać! Niezwykle taneczna muzyka i ogrom energii, który spływa na publiczność ze sceny, sprawia że każdy prędzej czy później zaczyna tańczyć. Jeśli chcecie się przekonać to koniecznie szybko zaopatrzcie się w bilety, bo poprzedni koncert na warszawskim Torwarze w 2016 roku wyprzedał się w mgnieniu oka.

Sprzedaż biletów rozpoczyna się 22 czerwca. Więcej informacji znajdziecie tutaj.
Zachęcamy również do śledzenia oficjalnego wydarzenia na Facebooku.

Organizatorem koncertu jest agencja Go Ahead.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here