League of Legends – omówienie zmian w patchu 8.24

https://c1.staticflickr.com/9/8638/16315424727_c6347f2b58_b.jpg

League of Legends dostało patch z numerkiem 8.24. Przyjrzyjmy się zmianom, nowym eventom oraz postaci.

Powiem wam, że czeka nas chłodna i bardzo ciekawa zima na Summoner’s Rift! Jest to ostatni “prawdziwy” patch w tym roku. Twórcy mówią jednak, iż jeśli zmiany się nie przyjmą to pojawi się mała łatka 8.24b, która zbalansuje tę aktualizację.

Kameleon?

Na pewno ważnym wydarzeniem w tym patchu jest pojawienie się nowej postaci-Neeko. To ciekawski kameleon, który potrafi namieszać na polu bitwy.

“Zmiennokształtna z dawno utraconego plemienia Vastajów, patrzy na świat szeroko otwartymi oczami i z nieskończoną ciekawością, zawsze szukając czegoś nowego, czym mogłaby się stać.”– piszą twórcy na oficjalnej stronie League of Legends.

Bohaterka prezentuje się naprawdę ciekawie. Może przekształcić się w dowolnego sojuszniczego bohatera i używać przy tym jego autoataków oraz aktualnego stanu zdrowia. Potrafi się również klonować i zadawać spore obrażenia! Posiada także delikatną kontrolę tłumu, która na pewno przyda się podczas walk drużynowych. Projekt postaci jest bardzo ładnie wykonany, a “zimowy” skin z którym się pojawiła również wygląda przepięknie.

https://universe-meeps.leagueoflegends.com/v1/assets/images/neeko-splash.jpg

Snowdown!

Na Summoner’s Rift nastała zima! Możemy zobaczyć nowe skiny takie jak Król Lodu Twitch, Soraka Zimowego Zachwytu, Bałwan Yi czy Zamarznięty Książę Mundo. Ten ostatni prezentuje się szczególnie dobrze. Głos postaci, odniesienia do innych bohaterów czy chociażby zdolność tej postaci wygląda świetnie. Dobrze współgrają tu biało-niebieskie kolory. Sam skin przypomina o świątecznych opowieściach, które z kolei wprowadzają nas w iście Bożonarodzeniowy klimat.

Wrócił także tryb Nexus Blitz. Na nim również pojawił się śnieg i mikołajkowe odniesienia, takie jak ogromne sanie Świętego Mikołaja, którymi możemy wjechać we wrogów i zadać obrażenia. Zobaczymy ponownie takie postacie jak Król Poro czy Kasiastego Teemo.  Rozgrywka trwa maksymalnie 20 minut, jest to ciekawa opcja dla tych zabieganych w świątecznym ferworze.

https://c1.staticflickr.com/9/8638/16315424727_c6347f2b58_b.jpg

Ważniejsze zmiany

Uwaga fani Aatroxa, jego Q nie zadaje już dodatkowych obrażeń! Nerfy dostały także Akali czy Camille. Kolejne zmniejszenie długości działania osłony dymnej, a w przypadku tej drugiej – mniejsza prędkość ataku. Buffa dostała Illaoi, której zmniejszono czas odnowienia superumiejętności oraz jej E. Jest to ciekawy krok, który pozwala jej być silniejszą w late game. O dziwo Urgot nie dostał żadnych nerfów.

Heimerdinger został naprawiony, a jego “kod” napisany od początku. Twórcy podczas grzebania w małym Yordlu musieli zdecydować – ulepszyć czy osłabić bohatera. Zdecydowali się na pierwszą opcję. Dostał skrócenia czasów odnowienia oraz zwiększone obrażenia. Reszta umiejętności działą już poprawnie.

Czy to dobre zakończenie roku 2018? Jakich rozrywek poza samą grą dostarczało nam Riot Games? Rzućcie okiem, naprawdę nas rozpieszczają!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o