Wygraj bilety na koncert zespołu Perfect, Patrycji & Grzegorza Markowskich w Łodzi!

Wygraj bilety koncert zespołu Perfect, Patrycji & Grzegorza Markowskich w Łodzi! [KONKURS]
Materiały prasowe

Perfect, Patrycja Markowska solo oraz w duecie z Grzegorzem Markowskim na jedynym takim koncercie. Trzy wyjątkowe widowiska muzyczne zawładną 13 kwietnia łódzką Atlas Areną. Patrycja Markowska i Grzegorz Markowski zaprezentują materiał z pierwszej wspólnej płyty, która swoją premierę miała w styczniu, a dodatkowe emocje zapewnią fanom występy Patrycji z własnym zespołem oraz legendarnej formacji Perfect!

Perfect

Perfect to jeden z najbardziej znanych rockowych składów na polskiej scenie muzycznej. Ogromną popularnością cieszył się już praktycznie od początku swojej działalności, czyli od 1980 roku. Z tego okresu pochodzą największe przeboje grupy: Nie płacz EwkaChcemy być sobąAle wkoło jest wesołoNiewiele ci mogę dać czy Autobiografia.

Patrycja Markowska

Patrycja Markowska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i popularnych artystek polskiej sceny muzycznej. Ma na swoim koncie prestiżowe nagrody i wyróżnienia muzyczne, m.in nominację do Fryderyków w 2001 roku, wygraną w kategorii artystka roku Eska Music Awards 2008, czy nagrodę dziennikarzy 44. KFPP w Opolu. Kocha grać koncerty i uważa, że to najwspanialsza część tego zawodu.

Wspólna płyta Patrycji Markowskiej i Grzegorza Markowskiego

W styczniu do sprzedaży trafił wspólny rockowo-bluesowy album Patrycji i Grzegorza Markowskich. Płyta promuje m.in. utwór Na szczycie nagrany z towarzyszeniem chóru Sound’n’Grace.

Długo czekałam na moment kiedy będę gotowa nagrać płytę z tatą. Kiedy zaczęliśmy razem muzykować, dźwięki przychodziły same. Nie mieliśmy na nic ciśnienia, nie mieliśmy też żadnych oczekiwań wobec siebie. Zgromadziliśmy zaprzyjaźnionych ludzi do pracy nad płytą wierząc, że z przyjaźni powstają najpiękniejsze rzeczy

Patrycja Markowska.

Konkurs 

Żeby wygrać jedno z podwójnych zaproszeń należy zapoznać się z regulaminem konkursu i odpowiedzieć na pytanie konkursowe:
Jaki utwór zespołu Perfect, Patrycji Markowskiej, lub duetu Patrycji i Grzegorza Markowskich, wywołuje w Tobie najwięcej emocji i dlaczego?
Regulamin konkursu:
1. Konkurs jest organizowany pod nazwą: Wygraj bilety na koncert zespołu Perfect, Patrycji & Grzegorza Markowskich w Łodzi! [KONKURS]
2. Organizatorem konkursu jest portal Kulturalne Media, a sponsorem DM Agency.
3. Konkurs trwa od 13.03 do 20.03.2019 roku (do godziny 00:00).
4. Uczestnikiem konkursu może być każdy pełnoletni internauta, który w czasie od trwania konkursu wyśle odpowiedź na maila: biuro@kulturalnemedia.pl
5. Przez wysłanie odpowiedzi, Uczestnik konkursu zgadza się na publikację jego odpowiedzi na stronie w dniu ogłoszenia wyników konkursu.
6. Nagrodami w konkursie są trzy podwójne bilety na koncert zespołu Perfect, Patrycji Markowskiej, oraz Patrycji i Grzegorza Markowskich. Koncert rozpoczyna się 13.04.2019 roku od godziny 19:00 w Atlas Arenie w Łodzi.
7. Zdobywcami nagród w konkursie będzie trzech Uczestników, których odpowiedź uznamy za najciekawszą.
8. Zwycięzca będzie mógł odebrać swoje zaproszenie w kasie przed koncertem posługując się dokumentem tożsamości.
9. Wygrany bilet nie może zostać odsprzedany przez zwycięzcę.
10. Zwycięzca konkursu zostanie ogłoszony na naszej stronie w dniu 23.03.2019 roku. O wyniku konkursu poinformujemy też na facebookowym fanpage’u i skontaktujemy się ze zwycięzcą drogą mailową.
11. Wzięcie udziału wiąże się z zaakceptowaniem powyższych warunków konkursowych.

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Kasia H Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o