Wygraj bilety na festiwal Prog In Park! [konkurs]

Wygraj bilety na festiwal Prog in Park

Już 18 sierpnia tego roku odbędzie się druga edycja festiwalu, który jest prawdziwą gratką dla wszystkich fanów muzyki progresywnej. Mamy z tej okazji pewną niespodziankę – podziel się z nami odczuciami i wygraj bilety na festiwal Prog In Park! 

Coraz większymi krokami zbliża się druga już edycja festiwalu Prog In Park. Tegoroczny line-up konsekwentnie rozgrzewa fanów już od jakiegoś czasu – bezsprzeczną gwiazdą numer jeden jest zespół Anathema. Grupy przedstawiać nikomu raczej nie trzeba, a i można zapewnić z pełną śmiałością, że ich koncert będzie przeżyciem niezapomnianym. Drugą gwiazdą festiwalu miał być zespół Sons of Apollo, w którym podziwiać można wirtuoza perkusji, jakim jest Mike Portnoy, jednak ich obecność okazała się koniec końców niemożliwa do wykonania i w ich miejsce będziemy mogli zobaczyć również bardzo dobry (polski) zespół, jakim jest Tides From Nebula. Resztę znakomitego składu uzupełniają Ihsahn, Leprous oraz Postcards From Arkham. To chyba wystarczająca liczba argumentów, by wybrać się 18 sierpnia do Warszawy. Nie masz jeszcze swojej wejściówki? Spieszymy z pomocą – wygraj bilety na festiwal Prog In Park!

Wygraj bilety na festiwal Prog in Park!

Mamy bardzo dobre wieści dla wszystkich, którzy jeszcze nie nabyli swojego biletu! Otóż dzięki odrobinie inwencji możecie wygrać dwie pojedyncze wejściówki na festiwal Prog In Park!

Jak wygrać?

  • Zapoznaj się z regulaminem konkursu (niżej).
  • Napisz komentarz na stronie, w którym zawrzesz dlaczego to właśnie Tobie powinny należeć się te wejściówki. Liczymy na kreatywność! Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 13 sierpnia

Regulamin konkursu

  • Konkurs jest organizowany pod nazwą Wygraj bilety na festiwal Prog In Park! [KONKURS].
  • Organizatorem konkursu jest portal Kulturalne Media, a sponsorem firma KnockOut Productions (organizator trasy koncertowej).
  • Konkurs trwa od 10 VIII do 13 VIII 2018 roku (do godziny 18:00).
  • Uczestnikiem konkursu może być każdy internauta, który w czasie od 10 VIII do 13 VIII 2018 roku (do godziny 18:00) udzieli odpowiedzi na pytanie konkursowe.
  • Nagrodą w konkursie są dwie pojedyncze wejściówki na festiwal Prog In Park
  • Zdobywcami nagród w Konkursie są Uczestnicy, których odpowiedzi okażą się najciekawsze, najbardziej kreatywne i zdobędą największe uznanie wśród redakcji.
  • Laureaci konkursu zostaną powiadomieni o wygranej drogą mailową do 14 sierpnia 2018 roku.

Prog In Park 2018

Kiedy: 18 sierpnia (sobota) 2018
Gdzie: Warszawa @ Progresja
Bilety: 185 zł – przedsprzedaż, 200 zł – w dniu koncertu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here