Wolf Alice zagrali na scenie z… fanką!

Nie każdy może pochwalić się czymś takim jak Freya Macdonald, która swój pierwszy koncert zagrała 11 listopada na scenie wraz z Wolf Alice. Jak jej się to udało?

Freya miała dużo szczęścia na sobotnim koncercie Wolf Alice w Glasgow. Zespół jest obecnie w trasie promującej ich drugi album Visions of A life, który został wydany we wrześniu. Już w piątek, wokalistka Wolf Alice, Ellie Rowsell, wyszła do fanów z propozycją. Na Twitterze napisała: Ktoś chce zagrać moją część na gitarze przy Moaning Lisa w Barrowlands, bym mogła potupać po scenie? Pytam poważnie. Na reakcję nie trzeba było długo czekać.

Fanka o imieniu Freya została wybrana, by dołączyć do zespołu podczas piosenki Moaning LisaKrótkie nagranie zostało udostępnione na instagramie zespołu.

View this post on Instagram

Thank u Freya #sheshreds #shredwithellie #hashtags

A post shared by Wolf Alice (@wolfaliceband) on

 

Choć Freya zapewniała, że był to jej debiut na żywo, to trzeba przyznać, że nie wydaje się być amatorką. Perkusista Wolf Alice, Joel Dilla, nie krył swojego zachwytu. Napisał do dziewczyny na Twitterze zaraz po koncercie – Jesteś legendą. Nigdy nie widziałem by komuś tak fajnie wyszedł pierwszy w życiu koncert przed 2000 innymi legendami.

Już 17 stycznia Wolf Alice wystąpią w Polsce w klubie Hybrydy.