Wokalista Foo Fighters, Dave Grohl wyprodukuje serial wraz z mamą

Zgodnie z zapowiedziami LiveNation Productions Dave Grohl wyprodukuje nowy serial. Będzie on oparty na książce Virginii Hanlon Grohl, matki muzyka. Ta dokumentalna seria będzie próbą spojrzenia na gwiazdy sceny przez inny pryzmat. Tym razem uwaga skupi się nie tyle na samych artystach, co na ich mamach. 

Dave Grohl może pochwalić się wieloma sukcesami w branży muzycznej. Zdobył sławę jako perkusista Nirvany, a potem porwał za sobą rzesze fanów, tworząc zespół Foo Fighters, w którym dla odmiany jest gitarzystą i wokalistą. Zdaje się jednak, że muzykalność nie jest jedynym talentem artysty. Dave Grohl wyprodukuje serial wraz z mamą, autorką książki From Candle to Stage: Stories From The Mothers Who Rocked and Raised Rock Stars. 

From the Craddle to Stage. Dave Grohl wyprodukuje serial wraz z mamą
Dave Grohl wyprodukuje serial wraz z mamą. Produkcja będzie opierać się na książce Virginii Grohl “From Craddle to Stage”

Dave Grohl wyprodukuje serial

Nowa seria ma liczyć 18 odcinków. Będzie to hołd dla matek artystów, które często były ich pierwszymi fankami, wspierały synów i niejednokrotnie doświadczyły trudów okrzesania młodych gniewnych. Jak wiadomo nie od razu Rzym zbudowano, a zgrzyt gitar i dudnienie perkusji może być z początku sporym wyzwaniem zarówno dla sąsiadów, jak i lokatorów.

Choć szczegóły produkcji pozostają jeszcze tajemnicą, wiadomo już, że oprócz samej Virginii Grohl, poznamy mamy takich muzyków jak Pharrell Williams, Tom Morello (Rage Against the Machine),  Michael Stipe (R.E.M) i Adam Levine (Maroon 5).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here