Muzyka

Walking Papers powraca z nowym albumem!

Amerykańska supergrupa Walking Papers powraca z nowym albumem!

 

 

Grupa rodem z Seattle udostępniła dzisiaj na swoim Facebooku informację, że ich najnowsza płyta o tytule „WP2” już niedługo ujrzy światło dzienne! Co więcej, pre-ordery płyty zamawiać będzie można już od jutra na platformie muzycznej PledgeMusic. Z wywiadów wynika, że krążek zespołu miał być wydany już jakiś czas temu, aczkolwiek data premiery przesuwana była z powodu innych zobowiązań muzyków, którzy tworzą zespół. Jeśli chodzi natomiast o sam nagrany materiał, to z zapowiedzi wynieść można, że będzie on swego rodzaju kontynuacją nagrań z 2013 roku i z całą pewnością nie rozczaruje fanów dobrego, rockowego grania.

Poniżej,  krótki filmik zapowiadający najnowsze wydawnictwo:

 

 oraz tracklista płyty:

01. My Luck Pushed Back
02. Death On The Lips
03. Red & White
04. Somebody Else
05. Yours Completely
06. Hard To Look Away
07. Before You Arrived
08. Don’t Owe Me Nothin’
09. This Is How It Ends
10. I Know You’re Lying
11. Into The Truth

Ale kim tak właściwie są Walking Papers?

Dla niewtajemniczonych, już tłumaczę! Grupa powstała w 2012 roku, a jej skład personalny tworzą takie rockowe tuzy jak Jeff Angell, Barrett Martin, Benjamin Anderson i Duff McKagan. Zespół ma już na swoim koncie dobrze przyjęty album „Walking Papers” oraz wyprzedane trasy koncertowe po Ameryce i Europie. Warto wspomnieć, że grupa zawitała już także do Polski! W 2014 wystąpiła bowiem na Impact Festival, jako jeden z supportów Aerosmith i została bardzo ciepło przyjęta przez polskich fanów.

Przed Państwem pierwszy z singli zespołu w wersji koncertowej:

Mateusz Lip

Zawodowo- Student Dziennikarstwa na Uniwersytecie Śląskim, członek redakcji prezenterskiej i sportowej Radia Egida, newsman i tłumacz na portalu „Nightrain Station” oraz redaktor muzyczny Kulturalnych Mediów. Natomiast prywatnie- fan wszelakiego ciężkiego brzmienia, szeroko pojętnej sztuki tatuażu oraz dobrych książek fantasy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *