Walk The Moon zagra koncert w Warszawie!

Walk The Moon, zespół znany z przeboju „Shut Up and Dance”, zagra w marcu w Warszawie. Koncert będzie promował trzecią płytę zespołu.

Twórcy międzynarodowego hitu „Shut Up And Dance”, pochodzący z Ohio zespół Walk The Moon, odwiedzi Polskę w ramach trasy promującej ich nowy album „What If Nothing”. Koncert odbędzie się 26 marca w warszawskim Palladium.

Zespół Walk The Moon tworzą wokalista/klawiszowiec Nicholas Petricca, basista Kevin Ray, gitarzysta Eli Maiman i perkusista Sean Waugaman. Zdobyli już dwie nagrody Billboard Music Awards oraz szereg nominacji do innych prestiżowych nagród. W związku z promocją nowej płyty, bilety na ich koncerty bardzo szybko się wyprzedają.

Po raz pierwszy o Walk The Moon zrobiło się głośno, za sprawą ich debiutanckiego albumu i pochodzącego z krążka singla „Anna Sun”. Przełom w karierze zespołu nastąpił w 2014 roku, kiedy to utwór „Shut Up And Dance” szturmem wdarł się na szczyty list przebojów i uczynił z zespołu globalną gwiazdę.

Ich nowa trasa koncertowa będzie promować trzecią płytę zespołu. Na płycie oprócz słynnej przebojowości artystów, odnajdziemy nowe, delikatne oblicze zespołu. „What If Nothing” to bez wątpienia brawurowy krok w przód w karierze zespołu, zarówno muzycznie, jak i w warstwie tekstowej.

Bilety na marcowy koncert Walk The Moon są w sprzedaży od piątku (12.01.18) na: fource.pl, goout.pl, eventim.pl oraz w Empikach.