Wakacyjna Trasa Dwójki 2019 – koncert w Opolu [fotorelacja]

Wakacyjna Trasa Dwójki 2019
fot. Mariusz Kunicki

W poprzednią niedzielę w przed Centrum Wystawienniczo-Kongresowym zgromadziły się wielkie tłumy. 25 sierpnia zawitała tam Wakacyjna Trasa Dwójki 2019. W trakcie koncertu wystąpiło wiele wspaniałych gwiazd.

Lato, muzyka, zabawa, czyli opolska odsłona tournee o nazwie Wakacyjna Trasa Dwójki 2019, przyciągnęło całą rzeszę fanów brzmień różnorakich. Ponieważ wakacje powoli się kończą, możemy być szczęśliwi ze względu na fakt, że jeszcze te ostatnie chwile wykorzystujemy na dobrą zabawę. Przed Centrum Wystawienniczo-Kongresowym zebrali się nie tylko mieszkańcy Opola, ale i ościennych województw. Organizatorzy zadbali o to, aby każdy znalazł coś dla siebie.

Wakacyjna Trasa Dwójki 2019 – kto wystąpił w Opolu?

Na scenie pojawili się wykonawcy z Polski, ale i spoza jej granic. Mogliśmy posłuchać tak kultowego już Lou Begi czy cenionej Kate Ryan. Ponadto wystąpili jeszcze: Drenchill, Pectus i Kasia Popowska, Shanguy, Sound’n’Grace, Filip Lato, FancyPiersi i inni.

Dziesiąty, ostatni koncert Lato, muzyka, zabawa – Wakacyjna Trasy Dwójki odbędzie się 31 sierpnia w Gdańsku. Tymczasem zapraszamy do obejrzenia zdjęć z niedzielnej imprezy:

 

Lato, muzyka, zabawa – Wakacyjna Trasa Dwójki 2019

Plenerowa seria koncertów Lato, muzyka, zabawa – Wakacyjna Trasa Dwójki 2019 została zaplanowana na 10 miast w Polsce. Wszystkie koncerty są transmitowane na telewizyjnej Dwójce, a dodatkowo można je oglądać na platformie VOD. Do tej pory odbyły się koncerty w Chełmie, Katowicach, Stalowej Woli, Toruniu, Łomży, Redzie, Zamościu, Rzeszowie oraz Opolu. Gdańsk jest ostatnim miastem goszczącym tę trasę – koncert tam będzie miał miejsce 31 sierpnia. Serdecznie zapraszamy!