Vavamuffin zagrali na KontenerART w Poznaniu [fotorelacja]

Vavamuffin zagrali na KontenerART
fot. Natalia Nazar

14 sierpnia, w ramach Lech Music Tour, zagrała warszawska formacja Vavamuffin! Koncert odbył się na terenie KontenerART i przyciągnął wielkie tłumy.

Vavamuffin zagrali na KontenerART w środowy wieczór. Zespół idealnie wpasował się w wakacyjną aurę i jeszcze bardziej rozgrzał serca uczestników imprezy. Na terenie “Kontenerów” zebrało się wielu miłośników muzyki reggae i wszyscy bawili się wspaniale. Vavamuffin zagrali słonecznie i z wielkimi uśmiechami na twarzach. Istniejący od 2003 roku kolektyw wie, jak sprawić, żeby każdy poczuł się świetnie. Sprawdźcie, jak prezentowali się na scenie:

 

Vavamuffin

Od lat cieszy się ogromną popularnością w Polsce. Grają reggae i zagrali setki koncertów w Polsce, ale i poza jej granicami. Zespół powstał w 2003 roku na warszawskich Siekierkach. Nazwa jest połączeniem jamajskiego słowa raggamuffin, które oznacza styl śpiewania, i Vava, które odnosi się do Warszawy. Ich debiutancka płyta, Vabang!, ukazała się w 2005 roku, a do tej pory wydali łącznie 7 krążków. Zagrali na największych festiwalach w Polsce, w tym na Przystanku Woodstock (obecnie Pol’and’Rock Festival) czy Cieszanów Festiwal. Mają też na koncie setki koncertów w mniejszych i większych klubach w całej Polsce. Oprócz tego koncertowali poza naszym krajem, m.in. w Etiopii, Niemczech, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Finlandii, Chorwacji czy Słowenii.