Tommy Stinson zapowiada nowy album!

Tommy Stinson

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów legendarnego “The Replacements” i sympatyków Guns N’ Roses! Tommy Stinson (długoletni basista obu kapel) powraca z nowym materiałem!

Stinson zdradził bowiem w rozmowie z amerykańskim portalem “PHAWKER”, że planuje wydać nowy materiał pod szyldem “Cowboys In the Campfire”.  Razem z nim, w studiu pracuje podobno jego długoletni przyjaciel, Chip Roberts, który od ponad dwóch lat jest z Tommym w trasie. Z tego co wywnioskować można z wypowiedzi basisty, na wydawnictwie usłyszeć będziemy mogli autorski materiał oraz kilka coverów tradycyjnych folkowych wykonawców (między innymi “Foggy Mountain Breakdown” od Earla Scruggsa). Stinson zapowiedział także, iż w planach ma ponadto nagranie kolejnego albumu ze swoją kapelą Bash & Pop. Czeka go zatem bardzo pracowite lato! Poniżej, zapoznać możecie się z koncertowym wcieleniem “kowbojów”:

Guns N’ Roses w Polsce!

Warto także wspomnieć, że już 4 lipca 2018 była kapela Stinsona, zawita do naszego kraju! Gunsi zagrają na Stadionie Śląskim w Chorzowie, a bilety na to wydarzenie zakupić możecie między innymi za pośrednictwem eBilet.pl oraz Ticketmaster.pl. Ceny wahają się obecnie między 249 złotych (miejsca stojące na płycie) a 500 złotych (Golden Circle z wcześniejszym wejściem).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here