Tides From Nebula wyruszają w trasę z zespołami Materia i Sunnata

Już w listopadzie tego roku Tides From Nebula wyruszy w trasę koncertową po Polsce. Zespołowi będą towarzyszyć Materia i Sunnata.

Tides From Nebula

Zespół założony w Warszawie, na scenie już od prawie 10 lat. W skład wchodzą: Adam Waleszyński (gitara), Maciej Karbowski (gitara, instrumenty klawiszowe), Przemek Węgłowski (gitara basowa) i Tomasz Stołowski (perkusja). TFN urzeka perfekcyjnymi utworami i przyciąga uwagę wyłącznie dźwiękami. Panowie oczarowują swoją grą, pozwalają słuchaczowi przenieść się w inną przestrzeń i budują magiczny nastrój. W swoim dorobku mają 4 albumy studyjne. To prawdziwa perełka dla fanów zespołów takich jak Pink Floyd, Anathema, Riverside, Porcupine Tree czy Isis.

 

Materia

Zespół ze Szczecinka, założony w 2007 roku przez braci Michała „Mihu” i Tadeusza „Tede” Piesiaków oraz ich przyjaciela Jakuba „Marcia” Marciniaka, a w 2010 roku do składu dołączył Adrian „Adi” Dubiński. Od momentu powstania stawali się coraz bardziej popularni, wygrywali w różnych konkursach muzycznych. A potem zaczęli koncertować w całej Polsce. W 2013 wzięli udział w jednym z popularniejszych talent show w Polsce – „Must Be The Music”. Chociaż program dał im większy rozgłos, nie był jedyną siłą napędową ich kariery. W ich muzyce słuchać nu-metal, djent, metalcore czy thrash. Tak się składa, że trasa z Tides From Nebula wypada na 10. rocznicę powstania Materii.

 

Sunnata

Powstała w Warszawie grupa Sunnata gra „ritual heavy music”.  Nazwa w sanskrycie oznacza pustkę, ale zdecydowanie nie odnosi się ona do tego, co grają. W ich muzyce można zauważyć wpływy grunge’owe, doomowe i progresywne.  Często porywnywani są do Toola, Alice in Chains czy Yoba. Zespół Sunnata koncertował w całej Europie, występował na międzynarodowych festiwalach, dzieląc scene z Mastodonem czy The Sword of Kylesa. Trzeba otworzyć swoje umysły i przygotwać się na nowe doświadczenia, aby móc zrozumieć ich wspaniałą muzykę.

 

Listopadowa trasa koncertowa przedstawia się tak:

16 listopada Tides From Nebula + Materia, Sunnata – Lublin – Klub Graffiti – bilety

17 listopada Tides From Nebula + Materia, Sunnata – Krakow – Klub Studencki Kwadratbilety

18 listopada Tides From Nebula + Materia, Sunnata – Katowice – MegaClub – bilety

19 listopada Tides From Nebula + Materia, Sunnata – Wrocław – A2 – Centrum Koncertowe – bilety

23 listopada Tides From Nebula + Materia, Sunnata – Bydgoszcz – Estrada Stagebar – bilety

24 listopada Tides From Nebula + Materia, Sunnata – Warszawa – Progresja – bilety

25 listopada Tides From Nebula + Materia, Sunnata – Poznań – Klub u Bazyla – bilety

26 listopada Tides From Nebula + Materia, Sunnata – Białystok – Zmiana Klimatu – bilety