Znamy datę premiery najnowszej płyty Thirty Seconds to Mars

Koniec oczekiwania: zespół Thirty Seconds to Mars ogłosił wreszcie datę premiery swojego piątego albumu. Jego poprzednik, Love Lust Faith + Dreams, ujrzał światło dzienne aż pięć lat temu.

Ostatnie tygodnie w świecie wiadomości muzycznych to prawdziwa gratka dla miłośników Thirty Seconds to Mars. Zespół, który kilka miesięcy temu ogłosił europejską trasę koncertową, pojawi się w Polsce nie tylko w Łodzi, ale również w Krakowie. W styczniu opublikowany został drugi singiel promujący piąty album zespołu, którego tytułu jeszcze nie znamy. Możecie go wysłuchać poniżej:

 

Tymczasem wiemy już, kiedy ukaże się krążek z najnowszymi kompozycjami zespołu. Jego premiera będzie miała miejsce 6 kwietnia 2018 roku, czyli na dwa tygodnie przed pierwszym z polskich koncertów. Po raz trzeci w karierze Thirty Seconds to Mars wystąpią w łódzkiej Atlas Arenie, by 29 sierpnia pojawić się także w Krakowie (Tauron Arena). Organizatorem obu występów jest Live Nation.

Poprzedni album zespołu uzyskał status Złotej Płyty w Polsce, Rosji, Austrii i Portugalii. Promujący go pierwszy singiel “Up in the Air” został wysłany w przestrzeń kosmiczną. Zespół znany jest z nietuzinkowych metod promocji i nagrywania muzyki. Na trzecim albumie, This Is War, usłyszeć można chóry – głosy tysiąca fanów z całego świata, nagrywanych podczas kilku specjalnych wydarzeń w różnych zakątkach globu. This Is War pokryło się Platyną w Wielkiej Brytanii, Polsce, Niemczech, Portugalii i Belgii.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here