The World of Hans Zimmer – A Symphonic Celebration  w Polsce już w marcu 2019!

 The World of Hans Zimmer – A Symphonic Celebration
Jeden z najbardziej nagradzanych i zasłużonych kompozytorów muzyki filmowej po raz kolejny zawita do naszego kraju. Rozpoczęta wiosną 2018 trasa odniosła bardzo duży sukces komercyjny, wobec czego postanowiono ją przedłużyć. Wśród wybranych miast, znalazł się także Kraków. The World of Hans Zimmer – A Symphonic Celebration w Polsce już w 2019 roku!

Hans Zimmer jest jednym z najbardziej lubianych i nagradzanych kompozytorów muzyki filmowej. Na swoim koncie ma m.in. Oscara, Nagrodę Grammy, Złoty Glob. To właśnie jego dziełem jest ścieżka dźwiękowa do Gladiatora, Króla Lwa, Dunkierki, Incepcji, Mrocznego rycerza czy Karmazynowego przypływu. Idealnie wpisujące się w klimat filmów, zapadające w pamięć utwory przysporzyły niemieckiemu muzykowi popularności na całym świecie. Nic więc dziwnego, że jego koncerty cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Nie inaczej jest w przypadku The World of Hans Zimmer – A Symphonic Celebration.

The World of Hans Zimmer – A Symphonic Celebration 

Tegoroczna trasa artysty jest wyjątkowa na wiele sposobów. Przede wszystkim genialnym utworom kompozytora towarzyszy równie intrygująca oprawa wizualna. By pogłębić doznania płynące z muzyki na żywo, wyświetlane są również wybrane sceny filmowe. Nad całym projektem czuwał sam Hans Zimmer i to właśnie on odpowiedzialny jest za dobór ujęć.

Sam Zimmer, co prawda nie wystąpi podczas koncertu, nie ulega jednak wątpliwości, że będzie to wydarzenie na najwyższym poziomie muzycznym. Utwory wykonywane będą przez orkiestrę symfoniczną, usłyszymy również solistów, których umiejętności mieliśmy okazję sprawdzić podczas poprzednich tras i koncertów. Mimo że Hans Zimmer nie weźmie czynnego udziału w wydarzeniu, to właśnie on sprawuje pieczę nad całym projektem.

A Symphonic Celebration w Polsce

Trasa koncertowa nie ominie i naszego kraju. Koncert odbędzie się  17 marca 2019 w krakowskiej Tauron Arenie. Bilety dostępne są na stronie eventim. W tej chwili do wyboru pozostają bilety w cenie od 199 do 449zł. Wszystkie miejsca są siedzące.

The World of Hans Zimmer – A Symphonic Celebration w Polsce już niedługo. My nie możemy się już doczekać, a Wy?