The Synki i Krambabula za kilka dni w Poznaniu

The Synki i Krambabula
fot. facebook.com/thesynki

Zapraszamy na wyjątkowy koncert, który odbędzie się już 7 marca w Poznaniu! Na jednej scenie, w BaRock Clubie, wystąpią The Synki, a ich gośćmi będą Krambabula.

Koncert w Poznaniu rozpocznie się o 20:30, a bilety wciąż są dostępne. Można je kupić w przedsprzedaży w cenie 20 złotych, w dniu koncertu będą kosztowały 25 złotych.

Jeśli jednak nie możecie pojawić się w BaRock Clubie 7 marca, nie martwcie się! Oba zespoły zagrają jeszcze kilka wspólnych koncertów: 22 marca w Trzciance, 23 marca w Sulęcinie i 13 kwietnia w Ostrowie Wielkopolskim. Okazji do zabawy nie zabraknie!

The Synki i Krambabula
fot. facebook.com/events/1095989000562800
The Synki

Tworzą i grają muzykę z gatunku ska i reggae. Nie zamykając się jednak w ramach, są otwarci na nowe, inne dźwięki. Zespół powstał z inicjatywy Bartosza Czaplińskiego i Karola Rodzika w Trzciance w 2008 roku. Ówcześni licealiści chcieli podbić serca okolicznych fanów muzyki. I tak, spotykając się regularnie przez lata, grają do dzisiaj, a ich muzyka znana jest dalej niż tylko w ich rodzinnej gminie. Po tym, jak przenieśli się do Poznania, rozpoczęli grać na scenach miasta, a potem w całej Polsce. Do ważniejszych momentów w działaniu zespołu zaliczamy występ w Dzień Dobry TVN. W The Synki było wiele zawirowań, był nawet okres, kiedy ich działania były uśpione. Na szczęście zwyciężyła muzyka, wielka chęć wspólnego tworzenia, ale przede wszystkim grania. W 2018 roku zespół postanowił intensywnie zająć się koncertowaniem. Obecnie, poza tym, że występują na żywo, pracują nad kawałkami, które pojawią się na ich drugiej płycie.

Obecny skład The Synki:

Magdalena Borowik – wokal
Bartek Brzychcy – bas
Bartosz Czapliński – gitara elektryczna
Przemek Borowik – klawisze
Karol Rodzik – saksofon tenorowy
Julka Czyrkowska – saksofon altowy
Kuba Turczyński – trąbka
Kamil Stachowiak – perkusja

 

KRAMBABULA

Pochodzi z Poznania. Grają folk-rocka, mieszają słowiańską muzykę ludową z rockiem. Teksty do utworów są w językach łemkowskim, ukraińskim i polskim. Zdobyli wiele nagród i wyróżnień, wśród których znalazły się zwycięstwo w konkursie kapel w 2018 roku w Wałbrzychu w ramach VI edycji WAŁBRZYCH ROCK FEST czy I miejsce w Luboniu w 2018 roku w w ogólnopolskim przeglądzie młodzieżowych zespołów rockowych podczas Piec 2018.

Obecny skład zespołu:

Wioleta Kruk – wokal (biały śpiew)
Piotr Czuchta – akordeon
Kamil Baszak – gitara elektryczna
Sławek Pawłowski – gitara basowa
Łukasz Simiński – perkusja
Jakub Plebaniak – trąbka
Dawid Tokłowicz – saksofon

 

Christian Löffler zagra w Poznaniu i Warszawie!

Christian Löffler zagra w Poznaniu i Warszawie!