The Neighbourhood powraca do Polski!

Scary Love"/>

Kalifornijska formacja The Neighbourhood zagra ponownie w Polsce. Muzycy powracają, aby zagrać dla swoich fanów w dwóch polskich miastach: Warszawie oraz Krakowie.

The Neighbourhood tworzy muzykę w klimacie alternatywnego rocka i pop rocka. Charyzmatyczna indirockowa grupa, przez długi czas owiana tajemnicą. W muzycznym świecie zespół zadebiutował w 2012 roku, po tym jak ukazał się ich pierwszy singiel pt. Sweater Weather Utwór zdobył ogromną popularność w Stanach Zjednoczonych zdobywają status podwójnej platyny i utorował formacji drogę do kariery.

Do tej pory muzycy wydali trzy albumu studyjne: I Love You, który pokrył się złotem, Wiped Out! oraz  The Neighbourhood, który miał swoją premierę w ubiegłym roku, a album promują m.in. takie utwory jak: Flowers, Scary Love, Nervous, Void, Softcore.  Artyści na swoim koncie mają również kilka wydawnictw EP, m.in. I’m Sorry oraz Thank You czy The Love Collection. W 2017 roku odbyła się premiera minialbumu zatytułowanego Hard, 

THE NBHD w bardzo krótkim czasie zdążyli podbić listę Billboard’u. Muzycy nagrywali piosenki również z artystami ze świata rapu (m.in. YG, Dej Loaf, Raury, Danny Brown, French Montana, Casey Veggies). Grupa z Kalifornii rozkochała w sobie również stację BBC1, a ich występ na “Live on Letterman” był pierwszym w historii serii projektem zarejestrowanym w kolorach czerni i bieli. Minimalizm stylu sprawia, że twórczość grupy trafia do bardzo szerokiego grona odbiorców.

To wesoła muzyka dla smutnych ludzi – mówi wokalista zespołu Jesse James Rutherford

W skład The Neighbourhood wchodzą: wokalista Jesse James Rutherford, perkusista Brandon Fried, gitarzyści Zachary Abels i Jeremy Freedman oraz basista Michael Margott.

The Neighbourhood ponownie w Polsce

The Neighbourhood w Polsce przyciąga podczas koncertów tłumy oddanych fanów. Po ogromnym sukcesie koncertu na warszawskim Torwarze na początku 2019 roku muzycy z The Neighbourhood powracają, aby zagrać dla swoich fanów w dwóch polskich miastach: 13 lutego na warszawskiej Hali Torwar oraz 14 lutego w krakowskim Klubie Studio. BILETY trafią do sprzedaży 12 lipca o godzinie 10:00 na stronie Eventim.pl