Testament już w przyszłym roku powróci do Polski!

fot. Pinterest

Po bardzo dobrze przyjętym występie na tegorocznej edycji Pol’and’ Rock Festival, Chuck Billy ze swoją ekipą nie każą fanom czekać długo na kolejny koncert w Polsce – Testament powróci do naszego kraju już w przyszłym roku. I to w nie byle jakim towarzystwie!

Testament ponownie zawita do naszego kraju już 19 lutego 2020 roku. Grupa tym razem wystąpi we wrocławskiej Hali Orbita. Koncert ten będzie jednym z przystanków na trasie The Bay Strikes Back Tour 2020, w którą grupa wyruszy razem z Exodusem oraz Death Angel! Warto dodać, że prawdopodobnie każda z trzech kapel do Europy powróci z nowym materiałem. Testament i Exodus ogłosiły już bowiem, że aktualnie pracują nad nowymi albumami, których wstępne premiery datowane są na 2020 rok, natomiast Death Angel obecnie promuje swoje wydawnictwo Humanicide, które światło dzienne ujrzało 31 maja bieżącego roku. Jeśli chodzi natomiast o Testament i Exodus, to ich dyskografię na chwilę obecną zamykają kolejno – Brotherhood of the Snake (wydany w 2016 roku) i Blood In, Blood Out (wydany w 2014 roku). Organizatorem koncertu jest Knock Out Productions.

Gdzie jeszcze Testament zawita w przyszłym roku?

Rzecz jasna, Polska nie będzie jedynym krajem do którego zawita Testament wraz z Exodusem i Death Angel. Metalowe trio, podczas swojej europejskiej trasy zawita jeszcze między innymi do Danii, Finlandii, Wielkiej Brytanii, Niemiec czy chociażby Włoch. Dokładną rozpiskę tournee sprawdzić możecie na poniższym plakacie, którym grupy pochwaliły się jakiś czas temu:

Testament powróci do Europy - rozpiska trasy
fot. Facebook kapeli
Testament we Wrocławiu – bilety

Wejściówki na wrocławski koncert grup nabyć możecie już między innymi na portalu Eventim.pl. Obecnie ceny pojedynczych wejściówek prezentują się następująco:

129 złotych – miejsca siedzące pierwszej kategorii

149 złotych – miejsca stojące na płycie

159 złotych – miejsca siedzące drugiej kategorii

Do sprzedaży trafiła także kolekcjonerska edycja biletów. Wejściówki z tej serii kupić można jednak tylko i wyłącznie w oficjalnym sklepie organizatora i ich liczba jest ograniczona.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o