Tame Impala z Theophilusem Londonem!

Tame Impala z Theophilusem Londonem
fot. https://consequenceofsound.net/2018/10/tame-impala-theophilus-theoimpala-live-debut-video/

Theo Impala – to nazwa duetu, który powstał dzięki współpracy Tame Impala z Theophilusem Londonem. Artyści zaprezentowali nowe utwory podczas ich ostatniego koncertu w Los Angeles. Koncert Theo Impali odbył się 16 października 2018 roku w Los Angeles. Podczas występu muzycy zagrali dwa nowe utworu, które pojawią się na nadchodzącym albumie Londona – BeBey. Jedną z piosenek jest cover Only You Steve’a Monite z 1984 r. Drugą natomiast był utwór Whiplash. 20 października odbyła się ich oficjalna premiera w programie Virgil Abloh’s Televised Radio podczas audycji Beats 1. Oba utwory dostępne są już w Apple Music. Wcześniej London zapowiedział na swoim Twitterze wspólne występy, jednak australijski zespół nie potwierdził ostatecznie tej informacji.

Tame Impala z Theophilusem Londonem

Posłuchajcie nowych utworów!

Theophilus London

Theophilus London to amerykański raper z Trynidadu. Na swoim koncie ma dwa studyjne albumy: Timez Are Weird These Days z 2011 roku i Vibes z 2014 r. Poza tym wydał  dwie EP-ki (Lovers Holiday i Lovers Holidays II) i mikstejpów (Jam!, This Charming Mixtape, I Want You, Rose Island Vol. 1). Niedawno muzyk wydał także kolejny mixtape zatytułowany Nights B4 BebeyW sierpniu pojawił się nawet lyric video do piosenki Bebey – zrobiony w letniej aurze, jak jeszcze na tamten miesiąc przystało. Wśród jego inspiracji muzycznych znajdziemy Prince’a, Michaela Jacksona czy The Smiths.

Z kolei Kevin Parker (wokalista i lider Tame Impala) jeszcze w tym roku wystąpił gościnnie w utworze ZUHMy Life. Ostatnio nagrał również trzy nowe utwory z Markiem Ronsonem i SZA.

Tame Impala to młody australijski zespół, który zasłynął dzięki albumowi Innerspeaker z 2010 roku. Natomiast ich ostatni krążek Currents został wydany w 2015. W tej chwili do ich najpopularniejszych piosenek należą:  Feels Like We Only Go Backwards, The Less I Know The Better, Let It Happen czy też Vital Signs. Ich muzykę klasyfikuje się jako psychodeliczny rock.

Nowy materiał King Crimson – Czy zdecydują się pokazać go szerszej publice?

Nowy materiał King Crimson – Czy zdecydują się pokazać go szerszej publice?

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o