T.Love stworzył cover piosenki Kultu

cover piosenki Kultu

T.Love stworzył cover piosenki Kultu. Sprawdźcie jak brzmi jedna z najpopularniejszych piosenek zespołu – Polska – w wykonaniu T.Love!

O zespole

T.Love to polski zespół muzyczny założony w 1982 roku w Częstochowie. Na początku swojej kariery grupa pozostawała pod wpływem punk rocka, z upływem czasu zaczęła korzystać ze stylistyki reggae, rock and rolla, glam rocka i  pop rocka. Na swoim koncie mają 11 wspaniałych albumów studyjnych. Po 35 latach grania, formacja postanowiła, że wraz z początkiem 2018 roku zawieszają oni tymczasowo działalność.

Jubileusz T.Love

Z okazji 35-lecia zespołu trwa akcja T.Cover w ramach której artyści z różnych gatunków muzycznych wykonują utwory zespołu we własnych interpretacjach. Ponadto 15 grudnia w warszawskim Klubie Stodoła odbędzie się koncert podczas którego grupa po raz drugi będzie świętować swój jubileusz.

Cover piosenki Kultu

Oprócz T.Love swoje 35-lecie w 2017 roku obchodzi również zespół Kult. Z tej okazji grupa Muńka Staszczyka stworzyła w prezencie dla Kazika Staszewskiego i jego zespołu cover jednej z najpopularniejszych piosenek, pt. Polska. Poniżej znajdziecie link do coveru. Zapraszamy do słuchania!

T.Love "Polska" (Kult Cover)

W tym roku 35-lecie istnienia obchodzimy nie tylko my. Naszym równolatkiem jest zajebisty band Kult ! Z tej okazji przygotowaliśmy Kult Cover, który gramy zresztą na trasie! A już w grudniu zobaczycie naszych Ziomali z Kazikiem na czele w kolejnej, świątecznej odsłonie akcji T.Cover! Jaki numer obstawiacie? Jak Wam się podoba nasz wykon "Polski"?A obrazek popełnił nasz kumpel Krzysztof Q Kudelski#tlove #rock #polskirock #kult #polska #tcover #kultcover #rownolatki #kumple

Publiée par T.Love/Muniek sur Mercredi 29 novembre 2017

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here