T.LOVE publikuje teledysk do utworu “Kwartyrnik” [Video]

T.Love

Obchodzący 35-lecie działalności muzycznej T.Love prezentuje teledysk do utworu “Kwartyrnik”. Tym samym muzycy chcą zamknąć promocję ostatniego, zbliżającego się do złota albumu T.LOVE, wydanego w listopadzie 2016 roku.

Premiera ostatniej płyty zatytułowanej “T.Love” miała miejsce 4 listopada. Została ona wydana w trzech formatach – wersja podstawowa (13 utworów), wersja specjalna (18 utworów) oraz vinyl (12 utworów).

W przeciwieństwie do poprzedniego wydawnictwa „Old is Gold”, którego teksty skupiały się najczęściej na sprawach duchowych, nowy album wnosi wiele nawiązań do współczesności. Dominuje artystyczna publicystyka, krążąca wokół Polski i świata, tu i teraz. Muniek śpiewa o podzielonym społeczeństwie, strachu w Europie zniewolonej terrorem, o uchodźcach, wszystkich naszych fobiach i zagrożeniach. Pojawia się również utwór “Warszawa Gdańska” odnoszący się do postaci Davida Bowie. Album, jak mówi Muniek “ostro buja muzą opartą na dobrych melodiach i gitarowych riffach… to swoisty soul-punk tzn. skrzyżowanie czarnej tradycji Motown, czy Stax, z białym rock’n’rollem”.

Teledysk do utworu “Kwartyrnik” jest siódmym obrazem promującym płytę.

Za realizację teledysku odpowiadają Anna Chudzik – Pawlik oraz Krzysztof Q Kudelski.

Zobacz teledysk “T.LOVE – Kwartyrnik”