T.Cover – premiera albumu w listopadzie

T.Cover
fot. materiały prasowe

Legendarny polski zespół T.Love w 2017 roku obchodził jubileusz 35-lecia swojej działalności muzycznej. W związku z tym powstał wyjątkowy projekt, w którym artyści prezentują swoje własne interpretacje utworów Muńka Staszczyka i spółki. Już 16 listopada na półki sklepów muzycznych trafi składanka T.Cover, zawierająca wszystkie kawałki nagrane podczas akcji, a także wyjątkowy bonus.

Początkowy zamysł projektu T.Cover zakładał powstanie dwunastu interpretacji, które miały być publikowane przez cały 2017 rok. Jak się jednak okazało, w związku z dużą popularnością i zainteresowaniem fanów, w kolejnych miesiącach akcja została przedłużona. Ostatecznie nagrano 19 wyjątkowych utworów – to właśnie one znajdą się na listopadowym krążku. Wśród artystów biorących udział w projekcie są między innymi: Kasia Nosowska, Organek, Kamil Bednarek, Acid Drinkers, Natalia Nykiel, a także wielu innych, świetnych muzyków. Jako bonus track zaprezentowano utwór Armagedon 2014 w wykonaniu Muńka Staszczyka, a także grupy Kryzys. Numer dedykowany Robertowi Brylewskiemu jest z pewnością wielkim hołdem dla zmarłego w czerwcu tego roku muzyka.

T.Cover

T.Cover to idealny sposób na pokazanie, w jak wyraźnym stopniu zespół T.Love zapisał się w historii polskiej muzyki. Kolejne pokolenia Polaków z wielkim zaangażowaniem słuchają zarówno tych starszych, jak i nowszych utworów zespołu Muńka Staszczyka. Na krążku usłyszymy największe hity popularnej kapeli, takie jak choćby: King, Warszawa, Gnijący świat, I love you czy To wychowanie. Różnorodność wykonawców biorących udział w akcji oraz wyjątkowe, niczym nieskrępowane interpretacje gwarantują, że T.Cover jest pozycją godną polecenia.

Premiera T.Cover już 16 listopada, dlatego zapraszamy do oficjalnej zapowiedzi albumu

Pełna lista utworów albumu T.Cover

1. Miuosh – To wychowanie
2. Organek – Autobusy i tramwaje
3. Łąki Łan – I love you
4. Tekno – Potrzebuję wczoraj
5. Nosowska – King
6. Acid Drinkers – Nie, nie, nie (Live)
7. Sokół – Warszawa
8. Karaś/Rogucki – 1996
9. Mietall Waluś – Gnijący świat
10. Bednarek & 5 Element – Stokrotka
11. Xxanaxx – Nie, nie, nie
12. Jordan Reyne – Gnijący świat
13. Sidney Polak – Ajrisz
14. Pola Rise – Jazda
15. Natalia Nykiel – Jak żądło
16. Łąki Łan – I love you (country)
17. Snowman – Jest super
18. Bovska – Lucy Phere
19. Kryzys & Muniek – Armagedon 2014 (pamięci Roberta Afy Brylewskiego)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here