Szpak, Cugowski i Kwiatkowski razem na jednej scenie

Atmasfera Exclusive
Atmasfera Exclusive

Popularni polscy wokaliści wyruszają w trasę koncertową, podczas której zaśpiewają razem z debiutantami, stawiającymi swoje pierwsze kroki na scenie muzycznej. Sprawdźcie, w jakich miastach odbędą się koncerty z trasy Atmasfera Exclusive!

Duety z debiutantami 

Atmasfera Exclusive to cykl koncertów, podczas których na jednej scenie wystąpią zarówno doświadczeni, dobrze znani polskiej publiczności wokaliści – Michał Szpak, Piotr Cugowski oraz Dawid Kwiatkowski, jak i debiutanci rozpoczynający swoją karierę muzyczną. Muzycy wystąpią w duetach ze swoimi podopiecznymi z programu talent show The Voice Of Poland, w których objęli posadę trenera. Piotr Cugowski wystąpi w towarzystwie Diany Ciecierskiej, która dotarła do półfinałowego odcinka programu. Dawid Kwiatkowski zaśpiewa ze swoją podopieczną z programu The Voice Kids, Carlą Fernandes. Z kolei Michał Szpak wystąpi z Martą Gałuszewską, która pod skrzydłami swojego trenera zwyciężyła 8. edycję programu. 

Atmasfera Exclusive w nowym projekcie łączącym w sobie dwa niezwykłe światy – debiutantek oraz doświadczonych wokalistów, którzy od lat stanowią siłę napędową polskiej piosenki. ogień i woda, młodość i doświadczenie, nowatorskie podejście i sceniczna rutyna – trzech trenerów i ich podopieczne zarówno w niesamowitych duetach, jak też w występach solowych.

– tak wydarzenie zapowiada organizator trasy, agencja koncertowa ATMA.

Symfoniczne aranżacje największych przebojów

Artyści wykonają swoje największe przeboje i zagraniczne hity w symfonicznych aranżacjach. Podczas koncertów będzie można usłyszeć m.in. takie utwory jak Wierzę w Lepszy Świat czy Kto Nie Kochał z repertuaru Piotra Cugowskiego i jego zespołu – Bracia, eurowizyjny przebój Michała Szpaka Color Of Your Life czy Jesteś i Rozpalimy Ogień, pochodzące z najnowszej płyty Dawida Kwiatkowskiego zatytułowanej 13 Grzechów Niczyich. Muzykom towarzyszyć będzie orkiestra pod dyrekcją Jacka Tarkowskiego. Takiego wydarzenia nie można przegapić!

Koncerty odbędą się w pięciu miastach – w Poznaniu, Krakowie, Katowicach, Gdańsku i Warszawie.

Poznań – 13 grudnia 2019, Poznań Arena
Kraków – 14 grudnia 2019, TAURON Arena Kraków
Warszawa – 12 stycznia 2020, COS Torwar
Gdańsk – 18 stycznia 2020, ERGO ARENA
Katowice – 25 stycznia 2020, Spodek

Atmasfera Exclusive
Atmasfera Exclusive

Koncerty zostaną poprzedzone kampanią społeczno-informacyjną Numery Twoich Przyjaciół 998 – 112. Organizatorem trasy koncertowej jest agencja ATMA. Bilety na to wydarzenie można zakupić na portalach: abilet.pl, eBilet.pl, kupbilecik.pl.