Sylwestrowa Moc Przebojów w Katowicach!

Sylwestrowa Moc Przebojów w Katowicach!
fot. Indrek Galetin / Wikipedia

Jeśli jeszcze nie macie żadnych planów na tegorocznego Sylwestra, a mieszkacie w województwie śląskim bądź macie do niego chwilę jazdy, to mamy dla Was ciekawą propozycję: Sylwester pełen gwiazd w Katowicach!

Już po raz piąty Sylwester z Polsatem zawita na Śląsk! Tak jak rok temu, Sylwestrowa Moc Przebojów odbędzie się na Stadionie Śląskim umiejscowionym na granicy Katowic oraz Chorzowa. Przypomnijmy, że do zeszłej edycji impreza odbywała się pod katowickim Spodkiem. Jednakże w ubiegłorocznym grudniu pod Spodkiem trwał jeszcze demontaż hal postawionych tam z okazji Szczytu Klimatycznego COP24. Impreza przeniesiona została wtedy do Parku Śląskiego i jak widać, stadion sprawił się na tyle dobrze, że postanowiono skorzystać z niego po raz kolejny. Planowany początek rozpoczęcia sylwestrowego show to okolice godziny 19:00 i 20:00. Transmisja na żywo prowadzona będzie przez stację telewizyjną Polsat.

Sylwestrowa Moc Przebojów w Katowicach – kto wystąpi?

Jak co roku, Polsat zagwarantował wszystkim uczestnikom sylwestrowej zabawy całą plejadę utalentowanych artystów. Na scenie zobaczymy zarówno polskich piosenkarzy, jak też i wokalistów zza granicy. Na chwilę obecną zapowiedziane zostały już poniższe gwiazdy:

Nie jest to jednak jeszcze całkowity line-up tegorocznego Sylwestra na Ślasku. Prowadzący imprezę, Krzysztof Ibisz, ogłosił bowiem dodatkowo, że:

“Mamy także wielu innych artystów, których nazwiska będziemy Państwu dopiero ujawniać. Ale jesteśmy przekonani, że wszelkie muzyczne gusty naszych widzów zostaną zaspokojone.”

Wstęp na imprezę całkowicie darmowy, zapraszamy serdecznie!