Muzyka Nadchodzące koncerty Wydarzenia

Guns N’ Roses, Doda i Killing Joke na jednej scenie!

A czy Wy już słyszeliście kto zagra przed Guns N’ Roses Gdańsku?

20 czerwca 2017 roku na stadionie Energa Gdańsk wystąpi legendarna grupa Guns N’ Roses. Będzie to kolejny koncert w ramach trasy Not In This Lifetime, w której wystąpią członkowie oryginalnego składu zespołu: Axl Rose, Slash oraz Duff McKagan.

Organizatorzy koncertu – Live Nation – ogłosili dziś, że 20 czerwca, przed gwiazdą wieczoru wystąpią dwa zespoły. Killing Joke oraz Virgin.

Killing Joke to zespół powstały w 1978 roku za sprawą Jaza Colemana oraz Paula Fergusona. Kapela podczas swojej prawie 40-letniej kariery stanowiła inspirację dla niejednego zespołu. Podczas swojej działalności Killing Joke wydał kilkanaście albumów studyjnych. Ich twórczość czerpie z industrial metalu, nowej fali czy też post punku.

Zespołu Virgin chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Grupa powstała w 2000 roku, przez swoją 7 letnią karierę zdobyli wiele prestiżowych nagród, mają za sobą także wiele muzycznych festiwali. W 2016 roku zespół reaktywował się w swoim oryginalnym składzie.

Jak wiadomo Doda zna się ze Slashem nie od dziś. W 2015 roku podczas koncertu Slahsa w łódzkiej Atlas Arenie wykonali razem utwór „Sweet Child O’Mine”.

Co sądzicie o takim doborze supportu? 🙂

 

Marlena Henrysiak
Mieszanka Małej Mi i Wildeckiego Szatana, o którym śpiewa Pidżama Porno! Mały, nieco ześwirowany, wredny rudzielec z masą marzeń i co rusz nowymi pomysłami, a przy tym skromna studentka kulturoznawstwa i historii sztuki na UAM w Poznaniu. Amatorsko fotografka i aktorka. Miłośniczka książek, teatru, kotów, wszelkich podróży oraz koncertów. Kultura i sztuka są dla niej jak tlen!
https://www.facebook.com/Marlena-Henrysiak-fotografia-142771082461871/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *