Styczeń 2019 w Klubie Underground

Styczeń 2019 w klubie Underground
Fot materiały prasowe
Najlepszy sposób na rozgrzanie się podczas zimnego, styczniowego wieczoru? Oczywiście dobra muzyka w ciepłym i przytulnym klubie! Zapraszamy więc do tyskiego klubu Underground, w którym jak zwykle szykuję się kilka ciekawych imprez!
5 Stycznia 2019 – Silver Samurai

Rok 2019 w Tychach rozpocznie się z hard-rockowym rozmachem. W pierwszą sobotę przyszłego roku na scenie klubu zaprezentuje się tyska kapela Silver Samurai. Grupa przedstawi publiczności swoje hity z wydanego w 2009 roku albumu Back to the 80’s, oraz kilka nowych piosenek, które szykowane są na kolejne wydawnictwo płytowe. Bilety na koncert zakupić będzie można w klubie w dniu koncertu. Cena pojedynczej wejściówki wynosić będzie 10 złotych.

11 Stycznia 2019 – Witek Muzyk Ulicy

11 stycznia w tyskim Undergroundzie wystąpi Witold Mikołajczuk, znany także jako Witek Muzyk Ulicy. Instrumentalista łączy w swoich utworach brzmienia rockowe, oraz folkowe. Wspomnieć trzeba, że koncert ten odbędzie się pod szyldem “Gramy dla Olka”. Przychód z występu Witolda przeznaczony będzie na leczenie 19 – letniego  Olka Maciejowskiego, który od urodzenia cierpi na dziecięce porażenie mózgowe. Wejściówki na występ zakupić można już w przedsprzedaży między innymi za pośrednictwem Ticketmastera. Koszt jednego biletu to obecnie 35 złotych.

12 Stycznia 2019 – 27 Finał WOŚP

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zawita w styczniu także do Tychów! Na deskach Undergroundu w szczytnym celu wystąpią takie kapele jak: Holyguns, SROGO, FILL, AVERSJA, oraz GTX Polish Metal Band. Czymże jednak byłby finał WOŚP bez dawania? Jak przeczytać możemy na oficjalnym wydarzeniu:

Nieodłącznym elementem Finału jest aukcja, a skoro tak, to zapraszamy wszystkich do współpracy! Jeśli prowadzicie działalność i możecie przekazać vouchery, przedmioty i usługi, albo pięknie rysujecie, malujecie, rzeźbicie i cały ten artyzm możemy zlicytować, a może znacie kogoś, kto chciałby coś przekazać? Dawajcie znać w wiadomości prywatnej, tagujcie znajomych w komentarzach, czy na zdjęciu! Ostatni finał był pełen zjawiskowych gadżetów, niech i ten będzie równie okazały!  

I my także z całego serca zachęcamy do wzięcia udziału w aukcjach w całej Polsce!

23 stycznia 2019 –  Występ tercetu Kryształy: Stramik/Gadowski/Borkowski/Zalewski

23 stycznia do Undergrounda zaprosić możemy wszelkich sympatyków stand-upu. Tego dnia bowiem, na scenie zaprezentuje się aż czterech komików, którzy swoimi programami z całą pewnością rozbawią każdego do łez. Na scenie wystąpią: Jacek Stramik, Jasiek Borkowski, Darek Gadowski, oraz Bartosz Zalewski. Bilety w cenie 30 złotych zakupić można już między innymi za pośrednictwem portalu biletyna.pl.

27 stycznia 2019 – Piotr Bukartyk i Krzysztof Kawałko

W ostatnią niedzielę stycznia do Tychów wystąpi Piotr Bukartyk w duecie z Krzysztofem Kawałko. Dwójka muzyków zagra publiczności specjalny akustyczny set, w którym znajdziemy zarówno największe hity Piotra (takie jak Małgocha), jak i  utwory z jego ostatniej płyty Ja, wolny człowiek. Wejściówki w cenie 40 złotych są już do kupienia w przedsprzedaży.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o