Stachursky i DOSKOZZZA w Zet Pe Te!

Stachursky - DOSKOZZZA
fot. materiały organizatora

Już 17 października  do Krakowa wróci legenda polskiej muzyki dance – Stachursky. Artysta wyrusza w trasę związaną z promocją albumu 2k19, a jednym z przystanków będzie krakowski klub Zet Pe Te. Jesteście gotowi na Potężną chłostę od Stachursky’ego?

Stachursky – DOSKOZZZA w Zet Pe Te już 17 października

Jacek Stachursky to postać na polskiej scenie obecna niemalże od trzech dekad. Swoje pierwsze kroki jako wokalista stawiał w zespole rockowym – Eve Boys. Później realizował się jako DJ w jednej ze stacji radiowych w Pszczynie. W 1994 roku światło dzienne ujrzał pierwszy, solowy album Stachursky’ego – Taki jestem. Co więcej, wydano także singiel o tym samym tytule. Każdy następny album pokrywał się złotem lub platyną. Wyjątkiem jest tylko trzynasty autorski krążek – wydany w 2012 roku (nie był notowany). Warto podkreślić, że Stachursky przez całą swoją karierę sprzedał około 700 tysięcy płyt i kaset. Wokalista nadal przyciąga tłumy na koncerty. Co ciekawe, w 2015 r. zdecydował się na zmianę stylistyki i na tworzenie muzyki głównie klubowej. Efektem są ostatnie elektroniczne dokonania artysty m.in. utwory Szampan i truskawki czy Angelina. Na początku kwietnia artysta wypuścił utwór DOSKOZZZA, który dziś ponad milion odsłon na platformie YouTube! Jedno jest pewne – będzie się działo.

27 września Stachursky udostępnił w sieci najnowszy album – 2k19, który utrzymany jest w mocno klubowej, trance’owej estetyce. Wokalista wraz ze swoim zespołem wraca na koncertowe szlaki z nowym repertuarem!

Koncerty:www.doskozzza.pl

Publiée par Jacek Stachursky sur Mercredi 9 octobre 2019

Jacek Stachursky w sierpniu ogłosił kolejną trasę koncertową – Doskozzza Tour 2k19. Oto pełna rozpiska koncertów:

18 października – Wrocław – Zaklęte Rewiry
25 października – Katowice – P23
15 listopada – Gdańsk – Protokultura – Klub Sztuki Alternatywnej
21 listopada – Lublin – Klub 30
1 grudnia – Warszawa – Klub Stodoła

Doskozzza Tour 2K19 – trasa koncertowa Stachursky’ego