Doskozzza Tour 2K19 – trasa koncertowa Stachursky’ego

Doskozzza Tour 2K19
fot. materiały prasowe

Jesienią czeka nas prawdziwa muzyczna chłosta! Stachursky wyrusza w trasę promującą jego najnowsze wydawnictwo 2K19.

Stachursky, na fali sukcesu, który przyniósł mu utwór Doskozzza, wyrusza w Doskozzza Tour 2K19 po Polsce. Będzie to prawdziwa muzyczna chłosta! Koncerty będą promować najnowszą płytę artysty – 2K19. Poza znaną już przez wszystkich Doskozzą znajdą się na niej takie utwory jak Szampan i truskawki, Zimna lufa czy też To moja droga, której przedpremierowo można było posłuchać na serwisie YouTube. Łącznie będzie tam 12 kawałków. Premiera płyty planowana jest na 20 września 2019 roku. Jest ona kontynuacją platynowego krążka 1999 i złotego 2009, na którym znalazły się takie utwory jak Dosko czy Jam jest 444. Utwór Doskozzza okazał się strzałem w dziesiątkę, sprawił, że Internet oszalał. Obecnie ma ponad 2,5 mln wyświetleń na YouTube. Zjednoczył starszych fanów z młodymi. Koncerty na trasie przyniosą elektro pocisk! Będzie Neovixa, a zmiłowania i łaski na pewno nie będzie!

Doskozzza Tour 2K19 

28 września – Poznań – Tama
17 października – Kraków – Zet Pe Te
18 października – Wrocław – Zaklęte Rewiry
25 października – Katowice – P23
15 listopada – Gdańsk – Protokultura – Klub Sztuki Alternatywnej
21 listopada – Lublin – Klub 30
1 grudnia – Warszawa – Klub Stodoła

 

Bilety na koncerty można kupić poprzez portal doskozzza.pl. Ceny wahają się od 39 złotych do 119 złotych. Dostępna jest wersja Meet & Greet, która umożliwia spotkanie z artystą.

O utworze Doskozzza Stachursky mówi tak:

Razu pewnego, przebywając na Dachu Świata w krainie Oświeconych Wojowników, uczestniczyłem w uroczystym spotkaniu, podczas którego poznałem pewnego czcigodnego Mistrza. Ów Mistrz Etyzer, dowiedziawszy się, że jestem z Polski, bardzo się ucieszył i wzruszył.

Okazało się, że swego czasu, gościł kilka tygodni w naszym pięknym kraju, przemierzając go wzdłuż i wszerz, jednocześnie opisując mi szczegółowo jeden tydzień, który spędził z pewną grupą młodych ludzi zwaną “SZACOWNI KORBIARZE”. Słuchając Jego frapującej opowieści, dotarło do mnie, że powinienem to opisać. I tak powstała DOSKOZZZA.