Spotkanie ze Sławkiem Uniatowskim w Warszawie [zapowiedź]

Tęcza od kuchni zaprasza 26 lipca 2018 roku na spotkanie ze Sławkiem Uniatowskim. Odbędzie się ono w ramach cyklu Rozmowy od kuchni. Artysta będzie gościem Kamila Dąbrowy. 

Sławek jest znakomitym wokalistą, kompozytorem, autorem tekstów, multiinstrumentalistą. 20 kwietnia 2018 roku wydał swój długo oczekiwany, pierwszy autorski  album Metamorphosis, który jest kompilacją jazzu, soulu i ambitnego popu.

Teksty do 13 kompozycji Sławka napisał sam artysta oraz Tomasz Organek, Janusz Onufrowicz i Michał Zabłocki. Pierwszym singlem z płyty był utwór Honolulu.

W czerwcu 2018 roku artysta wziął udział w Konkursie Premiery na 55. Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, podczas którego wykonał utwór 5 rano z albumu Metamorphosis oraz w koncercie Piosenka ci nie da zapomnieć.

TĘCZA OD KUCHNI 

Spotkanie odbędzie się w restauracji Tęcza od kuchni. Mieści się ona w zabytkowym budynku dawnej kotłowni WSM, niedaleko Placu Wilsona w Warszawie (ul. Pawła Suzina 8). Wstęp jest wolny.

Na spotkanie zaprasza Burmistrz Urzędu Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy – Pan Krzysztof Bugla, który objął patronatem cały cykl Rozmowy od kuchni. 

Materiały prasowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here