Spotkanie promujące “Dream of Broadway” Jakuba Wociala [fotorelacja]

Dream of Broadway
fot. Dorota Jurek

W poniedziałek 4 czerwca 2018 roku w Marzyciele i Rzemieślnicy na ulicy Brackiej 25 w Warszawie odbyło się spotkanie promujące pierwszą solową płytę Jakuba Wociala – Dream of Broadway. 

Na albumie gościnnie pojawili się wspaniali artyści – Paulina Janczak, Karina Komendera i Maciej Pawlak, którzy również wzięli udział w spotkaniu. Licznie zgromadzeni fani mogli wysłuchać ciekawych i często zabawnych historii dotyczących drogi, którą pokonał Jakub, żeby spełnić kolejne swoje marzenie i nagrać tę płytę. Mowa była m.in. o tym jak i kiedy doszło do wzajemnego poznania się artystów. Te opowieści były przeplatane występami Kuby i zaproszonych gości. Można było usłyszeć utwory z musicali Secret Garden (Lily’s Eyes z udziałem Maćka Pawlaka), Upiór w Operze (The Phantom of the Opera z udziałem Pauliny Janczak), Love Never Dies (Till I Hear You Sing) i Waitress (She Used To Be Mine). 

Po spotkaniu nadszedł czas na autografy, zdjęcia i indywidualne rozmowy z artystami. To był świetny wieczór wypełniony pięknymi dźwiękami, dużą dawką pozytywnej energii, humoru i ciekawych historii.

Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji z tego wydarzenia. Na naszej stronie znajduje się również recenzja płyty.