Początek roku z Soulstone Gathering!

Soulstone Gathering Festival 2019
fot: oficjalny FB wydarzenia

Kraków przez chwilę odpoczął od zadymionych klimatów SG. Wiadomo, zimowy smog nie lubi konkurencji. Na szczęście koncerty wracają! Pierwszy odbędzie się już pod koniec lutego. Sprawdźcie, co Soulstone Gathering przygotowali na najbliższe tygodnie!

Byliście ciekawi, co w tym roku przygotowała ekipa Soulstone Gathering? Zastanawialiście się, jak zaplanować sobie koncertowy rok? Sprawdźcie koniecznie rozpiskę wydarzeń -gwarantuję, że będziecie zadowoleni. A to tylko zestawienie koncertów, które SG organizują w lutym oraz marcu!

Soulstone Gathering – nadchodzące koncerty

Stonerror/.Wavs/The Propabillies – Alchemia, 23.02.2019

Pierwszym z koncertów spod szyldu Soulstone Gathering będzie koncert krakowskiego kolektywu Stonerror. Ekipa zaprezentuje na żywo najnowszy album, który powoli powstaje w jednym z sopockich studiów. Całość występu będzie rejestrowana i zostanie wydana w formie bootlegu. Zapowiada się całkiem przyjemne rozpoczęcie koncertowego roku. Oprócz Stonerror na scenie zaprezentują się również dwa krakowskie składy: .Wavs oraz The Propabillies.

Bilety: w dniu koncertu – 20PLN

Dopelord/Weedpecker/Major Kong/Spaceslug – Alchemia, 16.03.2019

O tym wydarzeniu wspominałem całkiem niedawno. Będzie ciężko, psychodelicznie, kosmicznie, zielono i wesoło. Każda z kapel prezentuje najwyższą jakość. Będzie okazja sprawdzić, czy są w koncertowej formie!

Bilety: w dniu koncertu – 60PLN

Stoned Jesus/Straytones – ZetPeTe, 21.03.2019

Jaki byłby rok 2019, gdyby kijowskie trio nie odwiedziło Polski? Na szczęście się tego nie dowiemy, bo chłopaki wracają do ZetPeTe pod koniec marca. Krakowski występ jest częścią ich trasy koncertowej. Pilgrimage Tour to trwająca niemal dwa miesiące, europejska trasa zespołu promującego wydany niedawno album. Towarzyszem Stoned Jesus będzie grupa Straytones.

Bilety: przedsprzedaż – 50PLN, w dniu koncertu – 60PLN

The Wedge + The Golden Grass – Alchemia, 29.03.2019

Formację The Wedge zapewne znają bywalcy imprez SG. Niemiecka kapela wystąpiła w zeszłym roku podczas Soulstone Gathering Spring Break. Ciekawa muzyka, niezapomniane show. Ekipa wraca do Krakowa. Wraz z Niemcami do Alchemii przyjeżdżają The Golden Grass. Amerykańska kapela zagra tu pierwszy raz. Wypada więc pokazać się z jak najlepszej strony i wypełnić niewielką piwnicę na Kazimierzu po brzegi!

To nie wszystko, co Soulstone Gathering Crew z Jackiem na czele przygotowali w tym roku! W rozpisce pojawia się coraz więcej interesujących wydarzeń. Informacje o tych imprezach już wkrótce pojawią się na portalu. Podpowiem tylko, czego możecie się jeszcze spodziewać! Zapowiada się między innymi: druga edycja zielonego święta, które w zeszłym roku powstało w kooperacji z HappyDying Productions. Powrót genialnych, psychodelicznych ciężarowców z USA oraz występ jednej z bardziej interesujących, skandynawskich kapel. Do tego zupełnie nowa, czarna sekcja koncertów!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o