Sonbird z kolejnym koncertem w Toruniu

Sonbird z kolejnym koncertem w Toruniu
fot. Joanna Babiel

Pisaliśmy ostatnio o zespole Kwiat Jabłoni, który mimo braku albumu na koncie nie ma problemów ze zbieraniem tłumów na koncertach. Podobnie jest z chłopakami z Żywca, którzy już niedługo wystąpią w Toruniu…

Sonbird, bo o nich mowa, mimo młodego wieku mają za sobą już wiele doświadczeń scenicznych. Jakiś czas temu odbyła się ich pierwsza solowa trasa koncertowa. Podczas jej trwania zagrali między innymi na takich imprezach Live Festival, Męskie Granie, OFF Festival, Rock In Summer Festival czy Open Stage na Open’erze. Podczas trwania swojej kariety mieli okazję wystąpić u boku Happysad, LemON, Organka czy Myslovitz. To do nich należało zwycięstwo w Festiwalu Supportów 2017, który umożliwił im nagranie debiutanckiego krążka, na którego premierę bardzo czekamy!

Sonbird z kolejnym koncertem w Toruniu

Osoby, które przegapiły koncert Sonbird w kwietniu mają okazję nadrobić zaległości. Już 8 listopada zespół ponownie zagra w Toruniu. Koncert odbędzie się w Klubie NRD, jego start zaplanowany jest na godzinę 20. Dodatkową atrakcją na koncercie chłopaków będzie supportowy występ Create – zwycięskiego zespołu Festiwalu Supportów 2018.

Bilety w cenie 25zł dostępne są na stronie goingapp.pl oraz w Klubie NRD.

Podczas sezonu klubowego Sonbird zdecydowanie się nie lenią. Chłopaki mają zaplanowaną 13 punktową trasę! Po koncercie w Toruniu odwiedzą jeszcze:

15.11 Rzeszów / Klub Vinyl
16.11 Gliwice / Spirala
22.11 Gdańsk / Klub Bunkier
25.11 Bydgoszcz / Klub Kuźnia
29.11 Łódź / Format
07.12 TBA
08.12 Lublin

Sonbird z kolejnym koncertem w Toruniu

Odwiedźcie facebooka Sonbird. Znajdziecie tam mnóstwo fajnych zdjęć, informacje co do głosowań i koncertów.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z kwietniowego koncertu Sonbird w Toruniu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here